آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 248797
تاریخ انتشار : 28 مهر 1397 0:28
تعداد بازدید : 30

بزرگترین مجموعه رایانه های اپل به فروش می رسد

یک تعمیرکار استرالیایی، مجموعه بزرگی از رایانه های اپل را در وین به فروش گذاشته است.
undefined
ایسنا – بر اساس گزارش دیلی میل، یک تعمیرکار رایانه اهل استرالیا باور دارد که بزرگترین مجموعه رایانه های شرکت "اپل" را جمع آوری کرده است.
این مرد که رونالد بروسکی نام دارد، کار خود را در شرکت تعمیر رایانه های اپل در سال 1980 در وین آغاز کرد و از آن زمان، یک هزار و 100 رایانه جمع آوری کرده که از تعداد رایانه های موزه اپل در پراگ هم بیشتر است. بروسکی معتقد است که بزرگترین مجموعه خصوصی محصولات اپل را در اختیار دارد.
بروسکی روی دیوار دفتر خود، مجموعه ای از مانیتورهای قدیمی را قرار داده است. 
او در این باره گفت: همان طور که برخی افراد، مجموعه خودرو جمع آوری می کنند و خود در یک فضای کوچک ساکن هستند، من هم اتاق خود را با این محصولات پر کرده ام. البته، بسیاری از آنها را به انباری بیرون از شهر برده ام.
به نظر می رسد موفقیت اپل، مشکلاتی برای کار بروسکی ایجاد کرده، در نتیجه او تصمیم ندارد کار خود را ادامه بدهد.
با افتتاح نخستین مرکز تعمیر اپل در وین، کار افرادی مانند "بروسکی" دچار مشکل شده است. قطعاتی که بروسکی در اختیار دارد، به سختی در ابزار جدیدتر اپل جای می گیرند؛ در نتیجه او نمی تواند به کار خود ادامه دهد. "بروسکی" امیدوار است که مجموعه اش زودتر به فروش برود و بتواند با کمک درآمد حاصل از فروش، قرض های خود را پرداخت کند.
مجموعه رایانه های بروسکی در حال حاضر در یک نمایشگاه موقت در وین به نمایش درآمده اند، اما او امیدوار است که به زودی یک محل دایمی برای آنها پیدا کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :