آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 248657
تاریخ انتشار : 24 مهر 1397 11:26
تعداد بازدید : 175

مدیرعامل شرکت ایمن موج اعلام کرد

گیت های فروشگاهی ساخت ایران به دنبال بازارهای تازه منطقه ای

سیستم های حفاظتی و گیت های فروشگاهی شرکت دانش بنیان ایمن موج با برند سکیوریتی ویو در نمایشگاه جیتکس 2018 به نمایش درآمده است.
undefined
فناوران- صاىق ثانوی، مدیرعامل شرکت ایمن موج با اعلام این خبر گفت: شرکت ما از حدود 10 سال قبل کار در زمینه سیستم های حفاظتی، گیت های فروشگاهی ، تگ ها و تجهیزات جانبی را آغاز کرده و هم اکنون محصولات این شرکت به عنوان برند اول بازار ایران شناخته می شود.
وی با بیان اینکه ایمن موج در اکثر شهرهای ایران شبکه فروش و نمایندگی خود را دایر کرده، افزود: محصولات ما در کشورهای منطقه نیز با استقبال مواجه شده و در حال صادرات این سیستم ها هستیم. ثانوی افزود: فناوری به کار گرفته شده در این گیت ها فناوری AM آمریکاست که ما به عنوان تنها شرکت در خاورمیانه موفق به پیاده سازی این فناوری و بهینه سازی آن برای محیط های پر نویز همچون ایران و عراق شده ایم. وی توضیح داد: به دلیل نویزهای موجود، محصولات آمریکایی و اروپایی مشابه در منطقه ما با اختلال در کارکرد مواجه می شوند، در حالی که محصول ما بدون هیچ مشکلی کار می کند و همین موضوع باعث استقبال کشورهایی همچون عراق از این محصول شده است. وی با بیان اینکه این شرکت به صورت رسمی نخستین بار است که در نمایشگاه جیتکس حاضر شده است، افزود: هدف ما توسعه بازارهای صادراتی به ویژه پیداکردن مشتریان از منطقه آفریقای شمالی است. به گفته ثانوی، این محصول از نظر قیمت در شرایط کنونی بسیار به صرفه تر از محصولات خارجی برای استفاده در ایران است. همچنین شرکت ها و مصرف کنندگان خارجی نیز این محصول را با نصف قیمت محصولات آمریکایی و اروپایی و با همان کیفیت خریداری می کنند، بنابراین مزیت قیمتی بالایی برای این محصولات وجود دارد. مدیرعامل شرکت ایمن موج در پایان با بیان اینکه فرایند صادرات، زمان بر است، از دولت خواست که تعهد دوماهه برای بازگشت ارز صادراتی را لااقل برای شرکت های دانش بنیان حذف کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :