آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 246316
تاریخ انتشار : 14 مهر 1397 11:6
تعداد بازدید : 292

سامانه حقوق مدیران و مهلت جدید به دستگاه ها

سازمان اداری و استخدامی تاکید کرد، کلیه دستگاه های اجرایی مکلفند، تمام اطلاعات پرداختی سطح مدیران کل به بالا را در یک فیش حقوقی به نحوی تجمیع کنند که گزینه نمایش این اطلاعات در سامانه اطلاعاتی دستگاه از مهر ماه قابل فعال شدن باشد.
undefined
تسنیم - بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی، کلیه دستگاه های اجرایی مشمول ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه، مکلف اند، اطلاعات مربوط به اقلام پرداختی مشتمل بر حقوق، فوق العاده ها، هزینه ها، کمک هزینه ها، کارانه ، پرداخت های غیر ماهانه و مزایای ناخالص پرداختی ماهانه اعم از مستمر و غیر مستمر نقدی و غیر نقدی به کلیه مقامات روسا مدیران و همترازان آنان را از هر محل در یک فیش حقوقی درج و در گزینه مشاهده پرداختی های مدیران بارگذاری نمایند.
گزینه مشاهده پرداختی های مدیران باید از مهر ماه سال جاری برای دسترسی و مشاهده نهادهای نظارتی و عموم مردم در سامانه اطلاعاتی دستگاه قابل فعال شدن باشد. زمان انتشار عمومی و دسترسی نهادهای نظارتی بر اساس مصوبه هیات وزیران مشخص خواهد شد. پیش از این در اوایل شهریور ماه رییس سازمان اداری و استخدامی گفته بود: اطلاعات دستگاه های دولتی در سامانه ثبت حقوق و دستمزد تا پایان تابستان بارگذاری می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :