آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 246197
تاریخ انتشار : 11 مهر 1397 12:39
تعداد بازدید : 215

سومین حضور پیاپی «انارستان» در تلکام

فرزندان تان را هم به تلکام بیاورید

انارستان به عنوان بزرگترین زیست بوم کودک و نوجوان ایرانی در فضای مجازی، امسال نیز بعنوان یکی از محصولات همراه اول در نمایشگاه تلکام حضور دارد و با سرویس ها و محصولات ویژه آماده میزبانی از والدین، مربیان مدارس و کودکان و نوجوانان است.
undefined
فناوران- سیم کارت و تبلت کودک و نوجوان انارستان از جمله شاخص ترین محصولات انارستان هستند که پاسخگوی نیازهای کودکان و نوجوانان و دغدغه های والدین است و در واقع درگاه ورود به دنیایی از محتوای مفید و جذاب ویژه کودک و نوجوان ایرانی است.
اینترنت ویژه کودک و نوجوان و موتور جست وجوی ویژه کودک وجه تمایز اصلی سیم کارت انارستان است. 
«نارلیگا» پلتفورم بازی آنلاین و «نارتون» اپلیکیشن پخش انیمیشن از دیگر سرویس های جذاب انارستانی است که در کنار «نارکت» فروشگاه محتوای اندروییدی کودک و نوجوان منظومه ای از سرویس های ویژه کودک و نوجوان در فضای مجازی را تشکیل داده اند.
شایان ذکر است که سیم کارت انارستان کاملا رایگان بوده و برای بهره مندی از امکانات و فعال سازی آن در نمایشگاه، کافی است والدین کارت ملی خود و فرزند را همراه داشته باشند.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۸) از امروز تا ۱۴ مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. انارستان در سالن ۷ و فضای باز جلوی سالن ۲۵ پذیرای بازدیدکنندگان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :