آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 245695
تاریخ انتشار : 1 مهر 1397 11:28
تعداد بازدید : 380

برگزاری رویداد استارت‎آپی در حوزه نرم‎افزارهای دریایی

ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور جذب سرمایه برای شرکت های نوپا، استارت‎آپ‎ها و ایده‎ها و با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارت‎آپی کشور، رویداد استارت‎آپی در حوزه اپلیکیشن (نرم افزار) های دریایی برگزار می کند.
undefined
معاونت علمی ریاست جمهوری - رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی این معاونت اظهار داشت: این رویداد در آبان سال جاری همزمان با چهارمین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» در محل باغ موزه دفاع مقدس با حضور سرمایه گذاران و شرکت‎های نوپا، استارت‎آپ ها و ایده پردازان این حوزه برگزار خواهد شد.
اسماعیل قادری فر درخصوص اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبان ایده و استارت‎آپ‎ها با سرمایه‎گذاران است که در دو بخش عمومی (شامل ارایه استارت‎آپ ها و ایده‎ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‎گذاران و استارت‎آپ ها) برگزار می شود و استارت‎آپ ها می توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‎گذاران دسترسی داشته باشند. مهلت استارت‎آپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در این رویداد تا 19 مهر خواهد بود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت irandarya.com مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :