آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242743
تاریخ انتشار : 22 مرداد 1397 11:26
تعداد بازدید : 671

M5 ماوس حرفه ای AORUS برای گیمرها

گیگابایت یک ماوس قابل شخصی سازی را به صور ت رسمی به خانواده محصولات رده بالای گیمینگ خود یعنی AORUS اضافه کرده است .

فناوران- این ماوس پیش از این در نمایشگاه کامپیوتکس در معرض نمایش قرار گرفته و توجه زیادی را به علت امکانات قابل شخصی سازی خود جلب کرده بود. دارا بودن سیستم تقسیم وزن قابل شخصی سازی ، مجهز بودن به سنسور قدرتمند اوپتیکال 16000DPI  برای ارائه بالاترین دقت ممکن، دارا بودن کلید های سطح بالای Omron  با پاسخدهی بالا و تضمین 50 میلیون کلیک و نورپردازی RGB قابل شخصی سازی از ویژگی های بارز این ماوس است. AORUS M5  که به سنسور اوپتیکال 16000 نقطه در اینچ مجهز شده، قابلیت ارایه 400 IPS و شتاب 50G را به ارمغان می آورد که این امر بالاترین دقت و سرعت ممکن را در مسابقات سطح بالای گیمینگ ممکن می سازد. میزان DPI این ماوس که با پله های 50DPI  قابل تنظیم است امکان انتخاب بهترین و راحت ترین بازه ممکن را برای شما ممکن ساخته تا به بهترین تناسب ممکن بین سرعت، دقت و راحتی دست یابید.
امکان شخصی سازی سیستم تقسیم وزن ماوس به شما اجازه میدهد تا مقادیری مانند وزن کلی ماوس، نسبت وزنی نقاط مختلف ماوس نسبت به یکدیگر و در واقع مرکز ثقل ماوس را نیز  تغییر دهید تا به تناسب وزن دلخواه خود به جهت راحتی و کارایی بیشتر دست یابید.
استفاده از کلید های ژاپنی Omron به راحت ترین و بهینه ترین شیوه کلیک کردن و همچنین طول عمر بالای کلیدها یعنی بیش از 50 میلیون کلیک می انجامد.
با استفاده از موتور نرم افزاری مخصوص نورپردازی AORUS تحت عنوان RGB Fusion، می توانید نورپردازی ماوس خود را تا 16.7 میلیون رنگ شخصی سازی کنید. علاوه بر این با استفاده از این نرم افزار می توانید نورپردازی تمام محصولات AORUS خود را با یکدیگر یکپارچه کرده تا به یک نورپردازی زیبا و هماهنگ دست یابید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :