آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242345
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1397 6:12
تعداد بازدید : 501

سیم کارت کودک و نوجوان رونمایی شد

​معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام رونمایی از سیم کارت مختص کودک و نوجوان در نمایشگاه الکامپ با نام تجاری «تین تاک»، گفت: در واقع تین تاک قصد دارد از طریق ارایه محتوا و امکانات جذاب و متنوع فضای جدیدی را برای قشر کودک و نوجوان در حوزه ارتباطات فراهم آورد و همه نیاز های این رده سنی در فضای مجازی را اغنا کند و خانواده ها با کمال اطمینان اجازه دهند تا فرزندانشان به فضای مجازی ورود کرده و از این سیم کارت استفاده کنند.


فناوران- حمید فتاحی، رییس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: یکی از دارندگان پروانه MVNO با نام تجاری تین تاک، از سیمکارت خود با تعریف دسترسی هایی برای رده های سنی مختلف کودک و نوجوان و محتوای مورد نیاز آنها رونمایی کرد. 
وی با بیان اینکه تین تاک در پی آن است تا با روش های ایجابی مخاطرات فضای مجازی را برای کودکان و نوجوانان مدیریت کند، افزود: در واقع تین تاک قصد دارد از طریق ارایه محتوا و امکانات جذاب و متنوع فضای جدیدی را برای قشر کودک و نوجوان در حوزه ارتباطات فراهم اورد و همه نیاز های این رده سنی در فضای مجازی را اغنا کند و خانواده ها با کمال اطمینان اجازه دهند تا فرزندانشان به فضای مجازی ورود کرده و از این سیم کارت استفاده کنند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه با این کار در کنار ایمن سازی فضای مجازی برای کودکان و نوجوانان، زمینه جدید اقتصادی برای بخش خصوصی نیز فراهم می شود، اظهار کرد: تولیدکنندگان محتوا با ارزیابی علایق و سلایق نسل های مختلف و با استفاده از بازخوردهایی که می گیرند، محتوای جدیدی را برای سنین خاص تولید می کنند.
 ضمن اینکه امکان پیوند خوردن با سیستم های آموزش و پرورش وجود دارد تا برنامه کلاسی، کارنامه، ویدیوهای آموزشی برای فرد در دسترس باشد.
وی با بیان اقدامات وزارت ارتباطات برای تبیین زیست بوم اینرنت کودک و نوجوان تصریح کرد: بعد از انجام پژوهش های جامع در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات سند اینترنت کودک و نوجوان تهیه شد و با تعیین مسول اجرایی مراحل پیاده سازی سند در حال
 انجام است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :