آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242270
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1397 2:29
تعداد بازدید : 804

گفت‌وگوی کوانتومی‌ با میهمان تازه وارد شبکه مکالمات اینترنتی

حرف بزنید، پول دربیاورید

شرکت داناک این امکان را برای اعضای شبکه هوشمند خود فراهم کرده است که برای مکالمات شان ارزشگذاری کرده و نرخ تعیین کنند. بدین معنی که کاربران شماره های کوانتومی می توانند برای تماس های ورودی شان نرخی مشخص کنند تا پس از تماس با شماره های کوانتومی شان ، مبلغی از حساب کاربری تماس گیرنده کسر و به حساب شماره کوانتومی شان واریز شود. این فرایند توسط شبکه بانکی انجام می گیرد و دارندگان شماره های کوانتومی می توانند پس از 48 ساعت درآمد حاصل از گفت وگوی کوانتومی شان را بصورت نقد از کارت بانکی شان برداشت کنند. برای آشنایی بیشتر با این سرویس گفت و گویی با رضا بیژنوند رییس هیات مدیره داناک انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.‎

 داناک به چه معنایی است؟ و چرا گفت وگوی کوانتومی؟ 
ضمن احترام به مهمان نادیده ام پروفسور مسعود ناصری که پیشنهاد کاربرد کلمه داناک را بجای شعور کوانتومی در آثارشان داده اند، باید عرض کنم شبکه ای همسان در تمام موجودات عالم وجود دارد که در صورت هماهنگی اعضای شبکه با جریان خلقت منجر به تعالی و در صورت حرکت در خلاف جریان طبیعی منجر به اضمحلال آن خواهد شد. این شبکه همسان در علوم مختلف و در جوامع مختلف نام های مختلفی دارد؛ فطرت، شبکه همسان، شبکه کوانتومی و شعور کوانتومی
آنچه در این شبکه همسان یا شبکه کوانتومی در جریان است، فطرت یا شعور کوانتومی خوانده می شود که داناک به معنای شعور کوانتومی است.

 حالا در مورد گفت وگوی کوانتومی بگویید.
آشنایان به فیزیک کوانتومی می دانند که عمل مشاهده کوانتومی و نقش ناظر بر روند جریان شبکه کوانتومی به چه معنایی است (که در این مجال مختصر به آن نمی پردازیم) ما همان اثر را در گفت وگو تعریف کرده ایم و به گفت وگوی کوانتومی رسیدیم؛ گفت وگویی که اگر درست استفاده شود و ارتباط کلامی صحیحی برقرار شود می تواند گفت وگویی موثر، سرنوشت ساز، تعالی دهنده و موفق باشد. بنابراین نام شبکه گفت وگوی اینترنتی ما، شبکه داناک و عملی که در آن اتفاق می افتد، گفت وگوی کوانتومی است و چون شبکه داناک یک شبکه گفت وگوی اینترنتی تخصصی در حوزه کسب و کار است، نام کسب و کارهای ما، کسب و کار کوانتومی نامگذاری شد. بنابراین اعضای شبکه هوشمند داناک می توانند با گفت وگوی کوانتومی به موفقیت و تعالی در کسب و کارهای کوانتومی خود در بستر اینترت دست بیابند. 

 با توجه به تعداد پیام رسان ها و شبکه های اینچنینی مانند اسکایپ چه نیازی به راه اندازی شبکه داناک احساس کردید؟
داناک یک برنامه اپن سورس (open source)است که بستر و زیرساخت های تبدیل شدن به پیام رسان ها را دارد و علاقه مندان می توانند بر بستر داناک پیام رسان های خودشان را راه اندازی کنند. علاوه بر آن سایر اپلیکیشن ها که نیاز به بستر تماس صوتی و ... را دارند می توانند از خدمات SDK  و API شبکه استفاده کنند. 
در واقع شبکه هوشمند داناک یک گام بالاتر از یک پیام رسان است. و اما جواب سوال تان ! تفاوت ما با تمام محصولات مشابه در دنیا از جمله اسکایپ در مدل کسب و کار ماست. مدل ما یه مدل کاملا کوانتومی و البته هوشمندانه است.

 می توانید بیشتر توضیح دهید؟ 
بله ، قبل از آن سوالی بپرسم. مدل کسب و کار پیام رسان های داخلی و خارجی ما چیست و کجاست؟ درآمدهای آنها از کجا و چطور تامین می شود؟ می توانیم ادعا کنیم تنها شبکه مکالمات اینترنتی هستیم که با مدل کسب و کار مستقل وارد میدان عمل شده ایم و نه تنها برای خودمان بلکه برای صدها بلکه هزاران نفر بستری برای راه اندازی کسب و کارکوانتومی ایجاد کرده ایم. 

 مدل کسب و کارتان را توضیح بدهید.
مدل کسب و کارمان بسیار ساده است. ما این امکان را به اعضای شبکه هوشمند داناک می دهیم که برای مکالمات شان ارزشگذاری کرده و نرخ تعیین کنند. بدین معنی که کاربران شماره های کوانتومی می توانند برای تماس های ورودی شان نرخی مشخص کنند تا پس از تماس با شماره های کوانتومی شان ، مبلغی از حساب کاربری تماس گیرنده کسر و به حساب شماره کوانتومی شان واریز شود. این فرایند توسط شبکه بانکی انجام می گیرد و دارندگان شماره های کوانتومی می توانند پس از 48 ساعت درآمد حاصل از گفت وگوی کوانتومی شان را بصورت نقد از کارت بانکی شان برداشت کنند. 

 یعنی می توان صحبت کرد و پول درآورد؟ 
بله! تمام اپراتورهای دنیا شما راتشویق می کنند که صحبت کنید تا آنها پولدارتر بشوند. ما در داناک مدل را تغییر داده ایم. می گوییم صحبت کنید تا خودتان به پول برسید.  

 آنطور که متوجه شدم تمامی مشاوران حقوقی، روانشناسان و استادان دانشگاه می توانند از داناک استفاده کنند؟ 
بله! تمامی افرادی که می توانند با مکالمات خود دیگران را راهنمایی کنند و گفت وگویی سازنده و تعالی بخش داشته باشند. 

 منظورتان گفت وگوی کوانتومی است؟ 
دقیقا! همه افرادی که می توانند گفت وگوی کوانتومی داشته باشند می توانند از داناک کسب درآمد کنند. بسیاری از علاقه مندان به بازی های اینترنتی که بستر بازی شان شبکه های ارتباطی صوتی است به راحتی می توانند وارد شبکه داناک شوند و با استفاده از مدل کسب و کار کوانتومی بازی های خود را راه اندازی کنند. 

 چه حمایت هایی از شما شده است؟ 
تا امروز از کسی و سازمانی حمایتی نخواسته ایم. باورمان این بود که اگر سد راه مان نشوند و مزاحمت ایجاد نکنند، داناک می تواند با شعور داناکی خود راه تعالی را پیش بگیرد. اما حقیقت این است که تاکنون به هر جا مراجعه کردیم، از طرح استقبال و اعلام حمایت کرده اند. خصوصا دانشگاه آزاد کرج و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد کشور و سازمان منطقه آزاد انزلی و رسانه های دیجیتال. 

 نحوه دسترسی به شبکه داناک چطور است ؟ 
خیلی راحت! با مراجعه به سایت داناک و دانلود اپلیکیشن داناک از بازار یا گوگل پلی همه می توانند به رایگان عضو شبکه هوشمند گفت وگوی کوانتومی داناک بشوند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :