آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 242269
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1397 2:27
تعداد بازدید : 535

حمایت پست بانک از استارت‎آپ‎های حوزه فاوا

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می کند. برای آشنایی بیشتر با فعالیت‎های پست بانک گفت وگوی کوتاهی با اکبر غلامی مدیر روابط عمومی شرکت پست بانک کرده ایم.

مهدی محمدی
ضرورت حضور پست بانک در نمایشگاه الکامپ چه بوده است؟
پست بانک به عنوان بانک تخصصی و توسعه ای حوزه ICT کشور از مجلس مجوز فعالیت دارد و می‎توان گفت حضور پست بانک در نمایشگاه الکامپ برای عرضه و آشنایی خدمات توسعه دهنده حوزه فناوری اطلاعات کشور است. ما سعی داریم که بخشی از سرمایه مورد نیاز شرکت‎های نوپای حوزه فاوا را تامین کنیم. البته هم اکنون نیز تعدادی از استارت آپ‎ها مشتری پست بانک هستند و تا کنون در حدود 25 هزار میلیار ریال تسهیلات به این استارت آپ‏ها پرداخت شده است.
از سوی دیگر پست بانک، بانک عامل وام وجوه اداره شده است که از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرکت‎ها پرداخت می‎شود.
با توجه به اینکه یکی از رسالت های پست بانک تامین مالی استارت آپ‎هاست، نحوه آشنایی پست بانک با شرکت‎های نوپا چگونه است؟ 
خیلی از این شرکت های نوپای حاضر در نمایشگاه از مشتریان پست بانک هستند. با این حال ما یک تیم بازاریابی داریم که در حال معرفی و آشناسازی خدمات پست بانک به آنها و همچنین شناخت ایده‎های خوب و ناب و قابل رشد شرکت‎های نوپاست. 
به طور کلی نمایشگاه الکامپ را چطور دیدید؟
در چند سال اخیر نظم و نوآوری های رو به رشدی را شاهد بودیم و امسال هم از نظر کمی و کیفی نمایشگاه خوبی بوده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :