آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241836
تاریخ انتشار : 30 تیر 1397 10:9
تعداد بازدید : 362

فراخوان جذب تیم های صاحب محصول در شتاب دهنده سینا

مدیر شتاب دهنده سینا از اعلام فراخوان جذب تیم هایی که صاحب محصول هستند خبر داد و گفت: تیم ها و شرکت های صاحب محصول می توانند با ثبت نام در شتاب دهنده دیجیتالی در این فراخوان شرکت کنند.

فناوران - عباس محمدخانی در خصوص شتاب دهنده سینا گفت: سینا به عنوان نخستین شتاب دهنده دیجیتالی تخصصی کودکان در ایران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی و آغاز به کار کرده
است.
وی با بیان اینکه این شتاب دهنده روی خدمات فناوری اطلاعات با موضوع کودک فعالیت می کند، افزود: تمامی تیم هایی که دارای برنامکی در حوزه کودک هستند و فقط چند درصد به نهایی شدن آن باقی مانده است، می توانند در نخستین فراخوان این شتاب دهنده شرکت کنند.
محمدخانی یادآور شد: این فراخوان برای کل کشور اعلام شده است تا بتوان بدون محدودیت جغرافیایی از محصولاتی که به مرز نهایی شدن رسیده اند استفاده و بهره برداری کرد.
وی با بیان اینکه وظیفه سینا اتصال سریع محصول نوپاها (استارت آپ ها) به بازار است افزود: ما تلاش خواهیم کرد که محصولات قوی را سریعاً به بازار وصل کنیم و تیم ها به جای دریافت تنها حمایت مالی (seed money)، با اجرایی کردن محصول خود، درآمد بازار را کسب کنند.
به گفته این مسوول شنابدهنده، علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی و ثبت نام نهایی به نشانی وبگاه سینادا
sinada.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :