آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241588
تاریخ انتشار : 24 تیر 1397 11:56
تعداد بازدید : 690

اعلام حمایت گیگابایت از دختر گیمر ایرانی

برند AORUS که برند گیمینگ GIGABYTE است در سطح دنیا به حمایت و اسپانسری از گیمرهای حرفه ای می پردازد.

فناوران- چندی پیش این کمپانی اسپانسر یکی از بزرگترین و معروف ترین تیم های اروپایی
 (G2 Esport) شد و  با اعلام حمایت از این تیم خط مشی جدیدی را در سیاست های آیندۀ این کمپانی ترسیم کرد.
ایران نیز یکی از کشورهای بزرگ و دارای پتانسیل ویژه در بخش بازی های رایانه ای است که یکی از عوامل رشد و شکوفایی صنعت گیمینگ در ایران گیمرهای ایرانی هستند که کمپانی گیگابایت در راستای سیاست های حمایتی خود از گیمرها اقدام به همکاری و حمایت از گیمرهای ایرانی کرده و در اولین گام همکاری خود را با یکی از گیمرها و استریمرهای ایرانی اعلام کرد.
کوثر عزیزی ملقب به ToxicGirl، اولین دختر استریمر ایرانی و یکی از بازیکنان حرفه ای عنوان Overwatch است که از سال 2010 فعالیت گیمینگ خود را بصورت آنلاین و با بازی
Call of Duty 4 آغاز کرد. این دختر گیمر ایرانی موفق به کسب چندین عنوان در تورنمنت های اروپایی و ایرانی شده است. وی همچنین به استریم حرفه ای بازی هایی همچون PUBG، Rainbow 6 Siege، LOL، Overwatch می پردازد. 
شاید حمایت کمپانی ها از گیمرها موضوع تازه ای در سطح اول گیمینگ در دنیا نباشد ولی حمایت کمپانی گیگابایت از این گیمر ایرانی بطور حتم یکی از اولین ها در نوع خود در ایران است.
کوثر عزیزی در راستای این همکاری عنوان کرد: همیشه به دنبال ایجاد فرصت برای گیمرهایی مانند خودم هستم و امیدوارم در آینده شاهد حضور پررنگتر گیمرهای ایرانی در دنیا باشیم.
وی ابراز امیدواری کرد که کمپانی های بزرگ سخت افزاری و گیمینگ با سرمایه گذاری بر روی صنعت گیم در ایران فرصت های بهتری برای رشد و شکوفایی این صنعت در ایران فراهم کنند.
کمپانی گیگابایت اعلام کرده که با حمایت از صنعت گیم در ایران تلاش دارد تا در آینده با همکاری بازی سازان ایرانی(بازی های ایرانی) و گیمرهای ایرانی، در ایجاد رونق و شکوفایی این بخش سهمی داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :