آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241363
تاریخ انتشار : 17 تیر 1397 12:15
تعداد بازدید : 743

جیک جیک

جیک جیک

TGC2018#
حسن کریمی قدوسی: باورمان نمی شد اینقدر استقبال از tgc2018 بالا باشد.  همه این را مدیون بازی سازان و یک تیم قوی فکری و اجرایی هستیم. دستمریزاد واقعا. چقدر بازی سازانمان انگیزه و انرژی برای تعاملات بین المللی و انتشار بازی هایشان دارند . تنهایتان نخواهیم گذاشت.
Celia Hodent: (ترجمه) بازی افسانه بیستون حسابی کیف داد. تبریک به تیم TGC2018.
somaieh jalily: اینکه استارتاپ هایی زیادی درست شدن که به استارتاپ های گیم سرویس بدن، نشون می ده اکوسیستم بازی های رایانه ای رشد خیلی خوبی داشته.
Ali Fakhar: اون بنده خدا که همش دم از درست کاری و ضدفساد و اینا حرف می زنه، خودش با سواستفاده از بلیت یه آدم دیگه اومده بود رویداد. در واقع دزدکی!
Noise: نماینده تهران، خانم ذوالقدر حتی زحمت به خودش نداده بود دو تا کلمه جدید یاد بگیره بعد سخنرانی کنه. همش می گفت بازی های رایانه ای، بنیاد رایانه. حرف نمی زد سنگین تر بود.
Farnood Mahboobi: بهترین قسمتش برای من دیدن رفقای قدیمی و جدید بود.
FZA: خیلی ساده بخوام بگم یه گردهمایی بود؛ شرکت های بازی سازی تیم ها و علاقه مند هایی که برای بازدید از این ها اومدن. ارائه های مختلفی داشتن برای معرفی این صنعت و انتقال تجربه.در نهایت هم یه سری جایزه دادن.
Mostafa Darvishi: در اختتامیه رویداد بین المللی TGC2018 در تهران از اعضای اولین تیم «دختران» بازی ساز کشور افغانستان به بهانه بازی Fight Against Opium تقدیر شد. این دختران، از موانع فعالیت در «جامعۀ مردسالار» افغانستان صحبت کردند. تشویق طولانی حضار ایرانی و خارجی.
Arsalan Se: بنیاد ملی بازی سازی و رویداد TGC تجربه ای که باعث شد با آدم های فوق العاده ای آشنا بشم و دیدم رو به بازی های کامپیوتری عوض کرد، جماعتی پر از شوق و امید، سرشار از هنر، و باید دیدتون نسبت بهشون عوض بشه.
Habib Nikjoo: در TGC2018  با ۱۰ شرکت خارجی و یک نفر ایرانی مذاکره کردیم. اهانت های مذاکره این شخص ایرانی غیر باور بود. تلفن صحبت کردن، تاچ کردن و ... حرفه ای رفتار کنیم لطفا.
Amin Beigzadeh: به عنوان کسی که سال ها منتقد بازی بوده، باید بگم کیفیت بعضی بازی های TGC2018# به قدری بالا بود که باور نمی کردم ساخته دولوپرهای داخلیه. آینده درخشانی در انتظار جامعه گیمرها و بازیسازهاست. تبریک و خسته نباشید به همگی.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :