آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241093
تاریخ انتشار : 10 تیر 1397 13:2
تعداد بازدید : 230

نوکیا آندرویید P را از شهریور ارایه می دهد

براساس ادعای واحد پشتیبانی نوکیا، اچ ام دی گلوبال قصد دارد از مرداد یا شهریور انتشار به روزرسانی آندرویید P را برای تمام گوشی های خود آغاز کند.


فناوران - اچ ام دی گلوبال یکی از معدود سازندگان گوشی است که تایید کرده تمام گوشی های هوشمند فعلی نوکیا به محض انتشار آندرویید پی از سوی گوگل به این نسخه به روزرسانی خواهند شد. متاسفانه، از آنجایی که گوگل هنوز تاریخ دقیق انتشار جدیدترین نسخه سیستم عامل موبایل خود را اعلام نکرده اند، نمی توان به طور مشخص گفت که گوشی های نوکیا چه زمانی این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد.گوگل اعلام کرده است که Android P در طول سه ماهه سوم ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد؛ بدین معنی که با ورود به ماه جولای، به روزرسانی بزرگ آندرویید می تواند در اختیار پیکسل ها و احتمالا اندکی بعد دستگاه های نوکیا قرار بگیرد. براساس گزارشی تازه، اگر صاحب یکی از گوشی های برند نوکیا باشید، احتمال دارد که در زمره نخستین دریافت کنندگان به روزرسانی آندرویید P قرار بگیرید. 
هرچند نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان آندرویید پی فعلا تنها در دسترس یکی از گوشی های ساخت HMD به نام نوکیا ۷ پلاس قرار دارد؛ اما این شرکت فنلاندی ظاهرا قصد دارد با شروع ماه اوت نسخه نهایی سیستم عامل گوگل را برای تمام گوشی های خود منتشر کند. هرچند بنابراین با زمان بندی گوگل برای انتشار آندرویید پی مطابقت دارد؛ اما باور آن دشوار است. پیش از این سابقه داشته است که کارکنان بخش پشتیبانی نوکیا اطلاعاتی غلط درباره به روزرسانی گوشی های این شرکت ارائه دهند؛ در نتیجه نمی توان به صورت قطعی از صحت این گزارش مطمئن بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :