آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 241032
تاریخ انتشار : 9 تیر 1397 11:38
تعداد بازدید : 185

اصلاحات در طرح مخابرات اجباری روستایی

کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات با بررسی موضوع هزینه کرد درآمد حاصل از طرح مخابرات اجباری روستایی (USO)، وظیفه اپراتورهای ارتباطی را در اجرای این طرح اصلاح کرد.


مهر - کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در جلسه شماره ۲۶۷ خود موضوع هزینه کرد درآمدهای حاصل از تکالیف مقرر در پروانه اپراتورهای ارتباطی را برای تحقق اهداف و برنامه های خدمات عمومی اجباری بررسی کرد.
این کمیسیون به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اجازه داد تا با استفاده از مشارکت اپراتورها، برای تحقق اهداف و برنامه های خدمات عمومی اجباری با رعایت قوانین و مقررات اقدام کند.
مطابق این مصوبه و براساس آیین نامه ابلاغی وزارت ارتباطات که مربوط به قیمت تمام شده سالانه خدمات عمومی اجباری مخابراتی می شود، آن بخش از پروانه اپراتورها در حوزه USO باید به گونه ای اصلاح شود که اپراتورها بتوانند راسا بابت ارایه این خدمات، اقدام کنند.
در این راستا، رگولاتوری ملزم شد تا نتایج اقدامات و تصمیمات اتخاذ شده را قبل از اجرا به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات گزارش کرده و پیشنهاد لازم را برای اصلاح مصوبه جلسه شماره ۱۵۶ (مربوط به سال ۹۱) با عنوان «نظام نامه اجرای خدمات عمومی اجباری مخابراتی» (USO) به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارایه کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :