آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240913
تاریخ انتشار : 6 تیر 1397 2:53
تعداد بازدید : 491

جیک جیک

جیک جیک

#ایران
محمود صادقی: بازی های تحسین برانگیز، رو به رشد و امیدآفرین تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی نشان داد به رغم محدودیت ها امکان پیشرفت وجود دارد، به شرط آنکه کار در دست کاردان باشد و از دخالت نابجا در کارش پرهیز شود. یکی از رموز موفقیت کی روش این بود که جلوی مداخله های بیرونی را سد کرد.
علی رجبی: تا دیشب یار۱۲تیم ملی بودیم و الان با اینکه حذف شدیم، راضی ایم. حالا وقت اینه که یار دوازهم ایران باشیم: برای خرید طلا/سکه هول نزنیم. تولیدملی بخریم؛ نه جنس وارداتی/قاچاق. یورو/دلار/ارز توی خونه رو بفروشیم. تو کاروکاسبی باهم مهربون باشیم.
لایک لی هود: یکی از دستاوردهای ایران توی این سه تا بازی اینه که صدا و سیما برای وله های ورزشی بی خیال گل خداداد و مهدوی کیا میشه.
مهدی امیرپور: اگر همیشه حسرت می خوردیم که ژاپن و کره جنوبی آینده نگری دارند و ما در روزمرگی هستیم حالا وقتش شده که همراه این تیم به آینده فکر کنیم. این تیم ملی با کی روش می تواند قهرمان آسیا شوند... فقط باید چند ماه صبر کنیم.
پژمان راهبر: چیزایی که تجربه این جام باید بهمون اضافه کنه. تیم از بازیکن مهم تره. خیلی مهم تر.کاری که مربیای خارجی بهتر از ما بلدن تیم سازیه. درباره بازیکن ها نسبی باشین. هیچ بازیکنی با یه بازی و چند اشتباه یا درخشش لولش عوض نمیشه. یه گلر گل می خوره اما باید بازی دربیاره به خصوص بازی بزرگ.
Sheldon: یک شخص متخصص وارد فوتبال کشور شد و اجازه کار پیدا کرد و فوتبال تیم ملی را زیر و رو کرد. یک نمونه عینی از اینکه اگر منزوی نباشیم و به جای رانت و پارتی و “خودی ها” از افراد متخصص و شایسته استفاده کنیم، چه می شود.
Vahid Rajabloo: همونطور که هرگز شب هایی که در میدان آزادی می خوابیدی رو فراموش نخواهی کرد، ما هم هرگز شبی که پنالتی کریس رونالدو رو گرفتی فراموش نخواهیم کرد. درود به غیرتت بیرانوند دوست داشتنی ایران.
رضا ساکی: فوتبال که تموم می شه دیگه فقط آدم بودن مهمه. گریه پورعلی گنجی روی شونه های په په بازیکن پرتغال یکی از بهترین صحنه های دیشب بود. فوتبال با این صحنه هاست که ورزش اول دنیا شده.
محمد جواد آذری جهرمی: از صمیم دل از همه بازیکنان جوان و غیرتمند تیم ملی ایران تشکر می کنم. بی نظیر ظاهر شدند.
صدرا: ولی قبول کنید ما دیگه داریم زیادی خوب و نمونه و الگو می شیم، اون از بیرانوند و تیم ملی و... این هم از تماشاگرا که هم اغلب خوشگل بودن، هم خوب تشویق می کردن و هم زباله هاشون رو بعد از بازی از ورزشگاه جمع کردن. زنده باد بابا زنده باد.
کایوت: تیم ملی 3چارتا لر دیگه داشت تا فینال می رفتیم.
شها ب الدین طباطبایی: همیشه وقتی تیم ملّی ضعیف یا ناکام بود، بازار انتقاد از دولت و وزیر ورزش هم داغ می شد، حالا که تیم فوتبال منسجم و غرورآفرین ظاهر شده، غیر از مربی و اعضای تیم، تشکر از کسانی که سبب ساز این اتفاق خوب بوده اند لازم است. آقای سلطانی فر ممنون که پشت این تیم و مربی اش را خالی نکردید.
Judy: دیشب که بیرانوند پنالتی رو گرفت گریه کردم، از صبح تا الان هر بار عکسشو می بینم باز گریه ام می گیره، حیف ترین تیم ملی بود این تیم.
مهناز افشار: حس شما رو نمی دونم ولی حس مادرم رو که از صبح نگران برادرام بود رو می دونم که با چشم اشکی دعا می کرد برای کار و کسبشون و الان قربون صدقه قد و بالای تیم ملی می ره و می گه چقدر مظلومیم آخه و دستاش همش بالاست مدل خودش میگه الهی خوشی بیاد برای همه.
محمد جواد حق شناس: شایسته است گرم ترین استقبال را از جوانان تيم ملى ايران قهرمانان ميهن به جا آوریم. شورای شهر و شهرداری تهران آمادگى دارد تا در كنار همراه با مردم در طرحی مناسب از ملی پوشان محبوب فوتبال استقبال کند.
شانتاژگر: فیفا، شکیری و ژاکا رو به خاطر خوشحالی سیاسی شون محروم کرد چون “فوتبال سیاسی نیست” ولی نایک تیم ملی ایران رو تحریم کرد و تیم های بزرگ حاضر به بازی تدارکاتی با ایران نبودند چون “فوتبال سیاسی است”.
Shakiba: نوشتن تيم ملي ثابت كرد ايراني اگر بخواد ميتونه! يعني قبل اين فكر مي كردن ايراني نميتونه؟ بحث خواستن توانستن نيست بحث اينه بعد از خواستن آدم متخصص رو بذاري جاي درست، فاميل بازي و رفيق بازي نكني، نظم و انضباط در كار برات اولويت باشه و به كسي كه با خودبزرگ بيني نظم و بهم ميزنه باج ندي.
مامان گل: کار زیبای همراه اول. ۱ گیگابایت اینترنت رایگان، هدیه شادباش سربلندی تیم ملی در جام جهانی... 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :