آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240873
تاریخ انتشار : 5 تیر 1397 11:24
تعداد بازدید : 389

جیک جیک

جیک جیک

واردات موبایل
سارا پیشیک: قیمت جهانی گوشی موبایل هوآوی  FIG–LA1 حدود ۲۱۹ دلاره. این گوشی رو شرکت مدیا پردازش تامین و گارانتی کرده و تو سایت دیجی کالا حدود ۱.۵ میلیون میفروشه یعنی با دلار ۶۸۰۰ تومنی. همین شرکت مدیا پردازش ۲۶ میلیون یورو ارز دولتی گرفته ولی ...!
Alireza Shirazi: اقای سفار رئیس هیات مدیره واردکنندگان موبایل ادعا کرده اند که اطلاعات اعلامی وزارت ارتباطات صحیح نیست.. قاعدتا ابتدا نیاز است که ایشان اطلاعات صحیح را بصورت مستند منتشر کنند و کار مطالعه، بررسی و قضاوت بر عهده کارشناسان و مردم باشد.
Farshad: کنجکاوید که چرا یک دفعه کسبه علاالدین یادشان به ارز و اقتصاد و اعتراض کردند؟ پیشنهاد می کنم حتما به اقدام اخیر وزیر ارتباطات در علنی کردن لیست وارد کننده هایی که از ارز دولتی استفاده کردند و موبایل را به دوبرابر قیمت می فروشند توجه کنید این هم زمانی تصادفی است؟
Behrouz Khezri: دیروز برای برادرم از فروشگاه «آراد موبایل» mate 10 lite رو خریدم به قیمت ۱۸۱۰. الان زنگ زدن که قیمت در حال به روزشدن بوده و ۱۸۵۰ بوده. ۴۰هزار بفرست تا بفرستیم.
Behnam2k : موضوع وقتی جالب تر میشه که بدانیم خیلی از بازاریان و فروشندگان گوشی موبایل در علاالدین و چارسو ارز با قیمت دولتی دریافت کردن، اما قیمت هایشان به دلار آزاد است!  رسانه های اصولگرا هم سعی می کنه دولت رو تنها مقصر این اتفاقات معرفی کنه! درحالی که نهادهای دیگه هم پشت این ماجرا هستن.
زهیر موسوی: در حالیکه از دیروز وزارت ارتباطات تمام تلاش خود را برای تنظیم بازار موبایل  به کار گرفته،شرکت دیجی کالا تعدادی از پرفروش ترین مدل های گوشی  را ناموجود اعلام کرده است.
Pedarkhande: وزارت ارتباطات یه سامانه گذاشته ببینی این گوشی که خریدی با دلار دولتی بوده یا ارز آزاد! خب من موبایل فروش گوشی مثلا با ۴۸۰۰ از عمده فروش همشهری می گیرم میدم ۴۸۵۰! مشتری از من شکایت می کنه من از عمده فروش همشهری، اونم از عمده فروش تهرانی و ... خوب سرگرم می شیم!
Pooria Asteraky : بلایی که آذری جهرمی سر مافیای موبایل آورد می تواند در سایر وزارتخانه ها با سایر باندهای فساد تکرار شود. شرط اول آن ست که وزیر یا مدیران سازمان پاک باشند. طلب شفافیت را رها نکنیم که ثابت کرد حتی این موج گرانی ارز نیز مزایایی دارد یکیش مقابله با فساد است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :