آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240812
تاریخ انتشار : 4 تیر 1397 10:31
تعداد بازدید : 207

طی ۶ ماه و پس از زلزله انجام شد

همراه اول در کرمان ۱۰۰ سایت تلفن همراه راه اندازی کرد

با گذشت کمتر از ۷ ماه از وقوع زلزله استان کرمان، همراه اول ۱۰۰ سایت شهری طی این مدت در این استان نصب و راه اندازی کرد.

ارتباطات سیار- روز شنبه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول و جمعی از مدیران و مسوولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و استان کرمان، از دستاوردهای دولت و اپراتورهای تلفن همراه جهت رفع مشکلات ارتباطی ناشی از زلزله رونمایی و اعلام شد: اپراتور اول تلفن همراه کشور، طی ۶ ماه گذشته مبلغ ۱۷۵ میلیارد ریال در مناطق زلزله شده استان کرمان، سرمایه گذاری کرده است. با سرمایه گذاری های صورت گرفته ازسوی همراه اول، طی ۶ ماه اخیر ۱۰۰ سایت BTS شهری در استان کرمان نصب و راه اندازی شده است. همچنین طی بازه زمانی مذکور، تعداد ۵۵ پهنای باند مورد نیاز در استان کرمان تامین شده است.
در این مراسم وزیر ارتباطات با بیان اینکه با سرمایه گذاری ۹۰ میلیارد تومانی دولت اکثر مشکلات ارتباطی مناطق زلزله زده کرمان رفع شده است، گفت: پیگیری های لازم برای رفع کامل مشکلات ارتباطی ناشی از زلزله در حال انجام است.
جهرمی با بیان اینکه ۲۴۰۰ روستا در استان کرمان وجود داشت که قبلا خدمات همراه اول داشتند و از امروز خدمات ایرانسل نیز در این روستاها برقرار می شود، گفت: بیش از ۱۷۰۰ روستا که عمدتا در مناطق جنوبی و شرقی استان کرمان هستند و از اینترنت بی بهره بودند، اکنون از این خدمات بهره مند شده اند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :