آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240806
تاریخ انتشار : 4 تیر 1397 10:21
تعداد بازدید : 274

جیک جیک

جیک جیک

#ارز
Pouria Zeraati: یورو مرز ۹۰۰۰ تومان را رد کرد. پوند بريتانيا، ١٠٣٠٠ تومان.
Ali Gholizadeh: همین امروز نهادهای خاص با نقدینگی بالا، میلیاردها تومان از نوسان گیری در بازار ارز سودجویی کردند. بخشی از مقاومت برابر پیوستن به FATF به خاطر همین سفته بازی، سودجویی و پولشویی هاست. افزایش قیمت دلار و سکه تنها یکی از عوارض سیستم بانکی بدون نظارت و سیستم مالیاتی فشل است.
Samari: سیف، ریيس بانك مركزي: «نمی دانم در شرایط فعلی ارزی چه کار کنم.» هيچي شما هم مثل همكاران ديگرانتان كه براي رفع هر مشكلي فقط بلدند دعا كنند، دعا كنيد از آسمان ارز ببارد.
mehdinoroozian: واردات شش گروه کالاها به ایران ممنوع شد،حتی قرار شده ثبت سفارش های قبلی هم باطل بشه، تعداد زیاده اما عجالتا برای غذای حیوانات خانگی باید دنبال برند داخلی باشیم. موزیسین ها هم باید سنتی حال کنن. چون ورود ساز هم ممنوعه.
ماهوند: یه اشاره ای هم بکنیم به بیچاره هایی مثل ما که اپلای کردن و هرروز با گرون تر شدن دلار بیشتر حس می کنن رفتنشون ناممکن میشه و یه سکته ناقص می کنن!
R2: سرعت تغییرات به حدی بالا و شکه کنندست که حتی منی که اطلاع از این روند داشتم و خودم رو برای این روزها آماده کرده بودم، دارم هنگ می کنم! دیگه چه برسه به حال تماشاچی ها و کبک هایی که سرشون از برف داره میاد بیرون!
ستاره شبای مشرقی: با این قیمت سکه و ارز غلط می کنی زنتو طلاق بدی. بشین زندگیتو بکن و هرچی میگه بگو چشم...
گلخان جونیور: واردات کنترلر (دسته ی بازی!) به کشور ممنوع شده. تو این فضا که موقع تدوین دستورالعمل های جدید، دسته خرابه رو دادن دست مسوولین.

#توچال
مصطفی: مردم انتظار «پاسخگویی» و تلاش برای بهبود اوضاع دارن. نه که آقای رییس جمهور توی این بل بشوی اقتصاد پا شه بره توچال.
Maryam ZMohazabiyeh: روحانی رییس جمهور است نه برده شما که تعیین می کنید کجا بره و چی بپوشه؛ توچال نرفتن روحانی باعث بهبود اقتصاد می شه؟هر چیزی رو در ظرف خود نقد کنید. بهانه گیری هم جزئی از وجود ما شده؛ کاپشن ارزان احمدی نژاد مصداق پوپولیسم و کاپشن آندرآرمور روحانی مصداق اشرافی گری است.
Hamed KH: تو توچال مشکلات رو حل کردی؟!
Kian Abdollahi: درسته که وضع اقتصاد نگران کننده است، دلار افسارگسیخته شده،تولید خوابیده، جوان ها بیکارن،مردم پول ندارن، اهواز هوا نداره، اصفهان آب نداره و...؛ ولی خداروشکر رییس جمهورمون برند آمریکایی می پوشه، ریشاشو رنگ می کنه، توچال هم می ره، کسی هم نگران دیوارکشی توی پیاده روها نیست.
صابرم دیگه: روحانی با چند تا از وزرا برای حل مشکلات اقتصادی و بازار ارز و سکه رفته توچال و از تله کابین بازدید کرد. مجلس هم میخواد بره تعطیلات تابستانی.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :