آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240796
تاریخ انتشار : 4 تیر 1397 9:54
تعداد بازدید : 397

غول اعتراض از چراغ علاءالدین بیرون آمد

اعتراض و اعتصاب در بازارهای موبایل

کسبه بازار های موبایل چارسو و علاءالدین دیروز در اعتراض به گرانی شدید موبایل و کسادی بازار دست از کار کشیدند.
فناوران- برخی از کسبه این دو بازار این حرکت اعتراضی را آغاز کردند و  با دعوت از همکاران خود برای همراهی، فعالیت این دو بازار را به تعطیلی کشاندند تا جایی که دامنه تجمع ها و اعتراضات به خیابان های اطراف هم کشیده شد.
فروشندگان معترض شعارهای را هم سر می دادند که از آن جمله می توان به «ما همه با هم هستیم، علاءالدینو بستیم» و  اشاره کرد. البته این تجمعات عصر دیروز تقریبا به پایان رسید. 
در پی این اتفاق، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی نوشت: امروز (دیروز) پس از جلسه دولت، در بازار چارسو حضور پیدا کردم. فعالیت کسبه به حالت عادی بازگشته است. تلفن همراه و تجهیزات رایانه امروز از ملزومات زندگی مردم است و به نوبه خود برای تامین ارز برای این تجهیزات تلاش خواهم کرد. هر چند در این میان لازم است با سودجویی ها نیز برخورد جدی شود. محمد جواد آذری جهرمی افزود: لیست شرکت هایی که به آنها ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات گوشی تلفن همراه به آنها تخصیص یافته است، با هماهنگی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد، تا ساعاتی دیگر توسط روابط عمومی وزارت ارتباطات منتشر خواهد شد.
وزیر ارتباطات پیش تر گفته بود: پشت پرده گوشی های گران قیمت، سودجویانی هستند که ارز را با نرخ دولتی گرفته و با نرخ بسیار بالاتر در بازار عرضه می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :