آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240583
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397 10:18
تعداد بازدید : 419

جیک جیک

جیک جیک

#پیامک_تبلیغاتی
Mostafa Momeni: آقای وزیر این پیامک های تبلیغاتی وقت و بی وقت ما را خسته کرد. چندبار هم به ۸۹۹۹ پیامک داده ایم ولی فایده ندارد که ندارد! تا کی قرار است در کشور ما حداقل های حقوق شهروندی و حریم خصوصی رعایت نشود؟
حسن خسروآبادی: والله به خدا کلافه شدیم هر ۲۰ دقیقه ۲ تا تبلیغ میاد! تصمیم گرفتم از این به بعد پیامکای تبلیغاتی رو برای شما هم ارسال کنم! شرمنده آقای وزیر.
MJ Azari Jahromi: برخی اقدامات سابق در حذف مزاحمت های پیامکی، رسمیت نشناختن تبلیغات پیامکی برای مشاغل کوچک و در کنار آن حضور سودجویان همیشه فعال، عوامل رشد بازار خاکستری پیامک های تبلیغاتی است. به اعتقاد کارشناسان، شرایط نامناسب فعلی با برنامه تصویب شده، بهبود خواهد یافت.
عبدالوهاب: جناب وزیر، کار سختیه ارسال پیامک به صورت انبوه رو محدود و منوط به دریافت مجوز بکنید؟! سامانه 195 هم که اعلام کردید جوابگوی این حجم از مزاحمت نیست و عملا بی فایده است، طوری شده که دیگه نسبت به پیامک دریافتی بی تفاوت شدم و همین باعث شده چندبار برام مشکل پیش بیاد.
Mani Navabi: با وجودی که پیامک های تبلیغاتی رو غیرفعال کردم یه پیامک اومده حاوی تبلیغ. برحسب قانون قبلی کلمه آف رو ارسال کردم. میگه در #خنده_ایرانی عضو شدین، کد غیرفعال سازی اینه! بعد که میزنی تازه میگه با زدن آف عضو میشی!!
سبو: برای اینا باید یک کمپین اعتراضی عظیم راه بندازیم؛ همه مبتلاییم و درگیرش؛ مادر مسن من گوشی ساده داره، اینباکسش با این مسیجای مزاحم پر میشه و نمیتونه حذف کنه، مسیج ما بهش نمیرسه! واقعا روی اعصابن!
Maki S: جناب وزیر قول داده بودید مشکل پیامک های تبلیغاتی حل شود. نشد که هیچ بیشتر هم شده ! بماند. تازگی ها تماس می گیرند و تا گوشی رو برمی داری برایت تبلیغ را می خوانند!! مشکل اینترنت و سرعت پایین هم که بماند.
پابلو کوکی: من از یورو ۲۰۱۶ که تو مسابقه پیامکی صدا و سیما شرکت کردم تا الان نتونستم از دست پیامک های تبلیغاتی خلاص بشم.
علیرضا: برای من بعضی پیامک ها از بعضی شماره ها نمیاد. پیامک تبلیغاتی رو فعال/غیرفعال کردم ولی بازم نمیاد.
Mohsen Amiri: عجیب نیست که من پشت تلفن در یک تماس تلفنی درباره فرش زیاد حرف می زنم بعد بلافاصله فرش شفقی تبریز پیامک تبلیغاتی میده؟
نخیع: هزارتومن شارژ می کنم بلافاصله ده تا پیامک تبلیغاتی واسم میاد و شارژم تموم میشه. نزدیک به چهارماهه این مشکل و دارم و خدا می دونه چندنفر مثل من داره ازشون دزدی میشه و مبلغ این دزدی چقدره...
Alireza Shirazi: وزارت ارتباطات به جای دغدغه فین تک ها (که بیشتر مرتبط با سیاستهای بانکی و پولی است)  کاش کمی به فکر توقف کامل استفاده از پروتکل نا امن USSD بود یا برای حجم بالای پیامک های تبلیغاتی فکری می کرد.

#فینال
مهدی امیرپور: وقتی از وعده سر خرمن حرف می زنیم، از چه حرف می زنیم...  قاسم تقی زاده خامسی، شهردار مشهد: برای پخش بازی های ایران در پارک های مشهد نمی توان کاری کرد اما اگر ایران به فینال برسد برنامه هایی داریم!
Ds: پیرو سخنان شهردار مشهد، بنده پیشنهاد می کنم در صورت راهیابی تیم ملی کشورمون به فینال جام جهانی، مسوولین عزیز مسابقه فینال رو در شهر خودمون مشهد برگزار کنند که دیگه نیازی به پخش مسابقه در پارک ها هم نباشه.
Sadjad: طرف ماست می ریخت توی دریا، پرسیدن چیکار می کنی؟ گفت میخوام دوغ درست کنم. گفتن آخه با یه سطل؟ گفت می دونم نمیشه ولی فکر کن اگر بشه، چی میشه! حالا فکر کن اگر ایران بره فینال، چی میشه!
Homam Javadzade: می گن قراره سایت فیفا رو هک کنن اسپانیا رو ۵_هیچ بزنیم.  بعدم مستقیم بریم فینال. کی میگه نمیشه؟!
Ali.Mohammadi: هموطنان عزیز با توجه به برابر بودن امتیاز ایران با مجموع امتیازات  آرژانتین، اسپانیا، پرتغال  و آلمان، مشخص شد که برای ما عددی نیستند و دشواری کار ایران تنها در فینال آن هم در مقابل برزیل است... علی برکت الله.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :