آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240521
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1397 11:8
تعداد بازدید : 257

جیک جیک

جیک جیک

#سروش
احسان بداغی: بعد از ظهور کاسبان فتنه و کاسبان تحریم، چشممان به جمال کاسبان فیلترینگ روشن شده. کار پیام رسان سروش حتی با فیلترینگ تلگرام و ایجاد انحصار هم رونق نگرفته و حالا مدیر عاملش تقاضای وام 100 میلیاردی دارد. این طلبکاری فقط نشان یک چیز است؛ بستر مدیریت اینها رانت است نه ...
Peyman Golkar: دیگه خبری از تبلیغ کانال سروش در برنامه پربازدید جام جهانی هم نیست، خودشونم فهمیدن ملت پیام رسان زورکی نمیرن.
Amin Sabeti: اپلیکیشن سروش مثال بسیار خوب از این است که دولت تدبیر و امید و وزیر توییتر بازش هیچ تفاوتی با دولت های قبلی ندارند هرچند ممکن است بدتر هم باشند. در زمان احمدی نژاد دقیقا همین میزان رانت بود، مثال؟ سیستم عامل ملی، نقشه گوگل اسلامی، ایمیل ملی و...
Anis: مدیر پیام رسان سروش ماساژ نمی خواد؟
گودرز: با وام صد میلیارد تومن سروش میدونین چندتا مدرسه میشه ساخت؟ چندتا بیمارستان مجهز میشه ساخت یا بیمارستان های مناطق محروم رو تجهیز کرد؟ می دونین چند واحد مسکن برای کسایی که خونه ندارن میشه ساخت؟ می دونین چندتا جوون رو میشه فرستاد سر خونه بخت؟
یک عدد مهندس: مدیرعامل سروش درخواست ۱۰۰ میلیارد وام برای پیام رسان داخلی کرده !!! با این صد میلیارد حداقل ۱۰۰۰ تا بیکار رو میشه سرکار برد با شرایط خوب، چرا باید به یک پیام رسان داد که هیچ استقبالی نمیشه کرد!

#علی_کریمی
سپهر خرمی: درخواست اینستاگرامی و حمایت علی کریمی از مردم برای تحریم اجناس و اقلامی که این مدت اخیر به شکل وحشتناکی گرون شدن. هنرمند، فوتبالیست یا شخص مشهور اینجور وقت ها باید از تریبونی که در اختیار داره، صدای مردم بشه و جادوگر ثابت کرد که صدای جامعه است.
Rahele Mirkhani: مرحبا به آقای کریمی اما چی نخریم دقیقا؟ چی گرون نشده در مدت اخیر؟ همه مردم مگه هرروز در حال خریدن ارز و ماشین و طلا هستند. این کمپین ها وقتی اثر می کنه که یک یا چند جنس مشخص از طرف همه تحریم بشن نه انقدر کلی و گنگ.
زهیر موسوی: کمپین علی کریمی فوق العاده کمپین خوبیه و امیدوارم موفق بشه چون شکست کمپین هایی از این دست فوق العاده به نا امیدی مردم از همدیگر دامن میزنه و اثر تخریبی زیادی از خودش به جا میذاره.
علی موسوی: فراخوان #علی_کریمی به جهت مقابله با گرانی! تحریم خرید محصولات غیر ضروری! آقای کریمی کاش نسبت به بی تفاوتی دولت در برابر وعده ها و گرانی ها فراخوان می دادید!
نسبت به افزایش تعرفه های درمان، تعطیلی بیمه سلامت  و وعده های که یک سال نشده مهر باطل خورد.
Shaili: اگه همه باهم اتحاد داشتيم كه وضعييت موجود اينطور نبود. اميدوارم يكبار براي هميشه اين اتحاد حفظ شه، اميدوارم يكبار براي هميشه همه با هم دست در دست هم بتونيم موانع رو پشت سر بذاريم و با هم حركت كنيم. به دور از هر عقيده و نظري.

#هک ثبتارش
RezaRashidpour: مسوولان: هکرها تارنمای وزارت صنعت را هک  و پنج هزار خودروی لوکس خارجی وارد کرده اند ! اردوان، بیست و یک ساله از اکباتان، نکن پسر زشته .
Milad Nouri: رییس سازمان بازرسی گفته سایت وزارت صنعت هک شده و پنج هزار ماشین خارجی وارد بازار شده، قانع شدیم.
Reza Kiani: یک سایت را هک می کنند و در یک شب برای ۵هزار خودرو، مجوز واردات صادر می کنند! خب صبح که مسوولین سرکار حاضر می شوند نباید بفهمند که این تعداد مجوز چطور شبانه صادر شده است؟
از آن بدتر مگر گمرک با وزارت صنعت هماهنگ نیست که بگوید در شرایط ممنوعیت،چطور در یک شب این تعداد مجوز صادر شده است؟
سید فیاض احمدیان: صحبت رییس سازمان بازرسی جوری تناقض داره که انگار وزارت صنعت و معدن طویله است! روند ترخیص کالای وارداتی، اگر پارتی داشته باشی، حداقل یک هفته زمان میبره! بعد 5 هزارتا خودرو وارد شده، 4 هزارتاش پلاک شده و وارد بازار شده، تازه متوجه شدن!
روزنامه ایران: وزارت صنعت معدن و تجارت هک شدن سایت ثبت سفارش وزارتخانه را تکذیب کرد و ضمن تایید تخلف در ورود ۶۴۸۱ خودرو به گمرکات کشور از پیگیری برای برخورد قانونی با متخلفان خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :