آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240451
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1397 9:57
تعداد بازدید : 420

جیک جیک

جیک جیک

#دختران_ایرانشهر
سیدعلی موسوی: امام جمعه اهل سنت ایرانشهر اعلام کرد در ماه رمضان به ۴۱ دختر تجاوز شده که از این میان فقط ۳ دختر شکایت کرده اند.
Elahe.khosravi : دختران ایرانشهر پاره تن یک ملت اند. مسوولان مربوطه و به خصوص قوه قضائیه باید به ماجرا ورود کنند اما مهم تر از اون فعالین نهادهای مردمی هستند که به سراغ خانواده ها و این دختران بروند و بگویند که همه ما پشت تلاش شان برای احقاق حق ایستاده ایم و کوتاه نمی آییم، شما هم سکوت نکنید.
Adagio: در ماجرای تجاوز به ۴۱ نفر از دختران ایرانشهر فقط ۳ نفر شکایت کردند. دختری از سرکار برمی گشته، دزدیدنش. پدر دختر «زار زار گریه می کرد می گفت کاش زمین دهان باز می کرد من و بچه ها و خانواده م می رفتیم ولی این ننگ به دامان ما نمی افتاد». قربانی ننگ نیست، ننگ این فرهنگه، ننگ سکوته.
Amene Shirafkan: جمعیت ایرانشهر   ۱۱۳٬۷۵۰ نفر. ۴۲ خانواده ماه ها در این شهر سکوت کردند. از ترس آبرو یا هرآنچه دیگر. این یعنی آموزش ما مشکل جدی دارد. جناب صداوسیما این رو بفهم. جناب آموزش و پرورش بفهم.
Hasti: مردم ایرانشهر در سیستان و بلوچستان در اعتراض به ناامنی های اخیر و تعرض و تجاوز به ٤١ زن و دختر ازسوی یک باند در این شهر تجمع برگزار کردند. مردم شعارهای "امنیت امنیت" سر داده و خواستار بازداشت و محاکمه این باند شدند.
Navid Borhanzehi: امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در نماز عیدفطر خبری شوک آور اعلام کرد مبنی بر اینکه یکنفر از یک باند چهار نفره  رو دستگیر کردن که اعتراف کرده ۴۱دختر رو دزدیدن و بهشون گروهی تجاوز کردن و بعد ولشون کردن.
تا الان متاسفانه فقط ۳خانواده از قربانیان به دادگاه مراجعه و شکایت کرده اند. / دادگستری سیستان و بلوچستان: ادعایی که در نماز جمعه اعلام شد، مورد تایید ما نیست، آدم ربایی و تجاوز در ایرانشهر تاکنون 3شاکی دارد، یک متهم دستگیر شده، ممکن است ارتباطی بین پسران و دختران براساس وعده ازدواج صورت گرفته باشد.
علی اصلان شهلا: به نقل از کانال تلگرامی دکتر شکیب: در این ظلم و حق کشی، آنها که نجابت دختران را در بکارت آنها خلاصه می کنند، آنان که آموزش های جنسی را منع و سکس را تابو می کنند و آنان که زنان را مستوره می خواهند و در تابلوهای شهر و در تصاویر تلویزیون، زن را سانسور می کنند، شریک اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :