آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240393
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397 11:28
تعداد بازدید : 493

جیک جیک

جیک جیک

#تیم_ملی
امیرحسین میراسماعیلی: ببین گل به خودی هم بخشی از فوتباله. یعنی در اثر فشار یک تیم، بازیکنای تیم مقابل ناخودآگاه سوتی میدن. مثلا اگه مدافع مراکش نمی زد بازم به احتمال زیاد مهاجم ما گل می زد. پس اینکه بعد از چنین برد شیرینی هم غر میزنی و میگی «مگه اینکه حریف گل بزنه» یعنی فرق فوتبال و گلابی رو نمی دونی.
شبنم رحمتی: خدمت موسسه اوج و همه اونایی که میخوان زنان رو از بطن جامعه حذف کنن عارضم که من از لحظه بعد از برد ایران مراکش در خیابان های تهران هستم و زنان دوشادوش مردان خوشحالی میکنن و از ته دل فریاد میزنن: ایران.
محمد وحیدی: علاوه بر ۲۳ بازیکن تیم ملی،چهار نماینده دیگر هم در جام جهانی داریم. کوپل داوری فغانی–سخندان–منصوری که قرار است بازی آلمان و مکزیک را قضاوت کنند و دانیال ارزانی بازیکن ایرانی الاصل تیم فوتبال استرالیا که امروز در برابر فرانسه بازی کرد.
Negar: آآآی کی روش ما اگه می خواستیم با سلام و صلوات و دعا و نذر و نیاز ببریم که می رفتیم با ۲۵۰ تومن غلامرضا پیروانی رو می آوردیم تیم ملی برادر!
مشیرالدوله: اگر به هرکسی در هر جای جهان بگی یه عده هم وطنمون از برد تیم ملی کشورشون توی جام جهانی ناراحتن، اون شخص خودشو دار میزنه یا دیونه ای چیزی میشه.
محمدامین رضایی: بعد پیروزی  تیم ملی بهترین واکنش مال اونایی بود که برا ابراز شادی اومدن توی کوچه خیابونا تا ا.نا که موندن در تویتر واینستاگرام و...فراموش نکنیم ما به دنیای واقعی تعلق داریم،  فضای مجازی فقط یه وسیله هست، قرار نیست اینجا زندگی کنیم وشادی ها وغم هامون اینجا خلاصه بشه.
روزنامه  ایران: کامبیز نوروزی حقوقدان در واکنش به سانسور تماشاچیان ایران از تلویزیون در بازی با مراکش: مردم در ورزشگاه سنت پترزبورگ و خیابان های شهرها و خانه های ایران نشان دادند که "ماهستیم" . "همۀ" ما با هر نوع سلیقه و علاقه، هستیم. خیلی بزرگتر از آنچه سیما نشان می دهد.
Mehrdad Noorbakhsh: چرا در پایان مسابقات فوتبال از عزیزان سانسورچی یادی نمی شود؟ به هر حال این عزیزان هم زحمت می کشند تا ما به گناه نیفتیم! حداقل معرفی کنید تا بلکه بشناسیم شان و بدانیم چه شکلی هستند!


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :