آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240390
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1397 11:20
تعداد بازدید : 245

برنامه ریزی هوواوی برای فروش ۲۰۰ میلیون گوشی

شرکت هوواوی در ادامه روند صعودی فروش محصولات خود، برای فروش ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال جاری میلادی برنامه ریزی کرده است.


فناوران- هوواوی که در حال حاضر سومین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند در جهان است، قصد دارد فروش خود را به مرز ۲۰۰ میلیون دستگاه در سال برساند، این شرکت در سال ۲۰۱۷ توانست ۱۵۳ میلیون دستگاه گوشی به بازار عرضه کند، بنابراین جهت فروش حداقل ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸، افزایش ۲۵ درصدی را برنامه ریزی کرده است.
مدیر اجرایی هوواوی اعتقاد دارد چنین شاهکاری بر اساس مسیر فعلی آن ها قابل دستیابی است؛ هوواوی تنها در هفت سال و در بازه زمانی بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۷ موفق به افزایش ۵۱ درصدی فروش محصولاتش شد؛ بنابراین در مقایسه با سال های گذشته به نظر می رسد رشد ۲۵ درصدی به راحتی برای این شرکت قابل دسترسی خواهد بود.
هوواوی پی 20 و پی 20 پرو
فروش هوواوی سال به سال افزایش پیدا کرده است؛ تا جایی که در سال ۲۰۱۷ توانست موقتا از اپل پیشی بگیرد و به دومین تولید کننده بزرگ گوشی هوشمند در جهان تبدیل شود. این شرکت در حال برنامه ریزی برای غلبه بر اپل در آینده نزدیک است و همچنین برای رسیدن به سامسونگ هدف گذاری کرده است.
این غول فناوری چینی ممکن است سومین تولیدکننده گوشی هوشمند دنیا باشد؛ اما در خانه خود و بزرگ ترین بازار گوشی هوشمند دنیا یعنی چین، در جایگاه نخست قرار دارد؛ همچنین به لطف برند آنر که یکی از زیرمجموعه های هوواوی است، در بازار هند عملکرد بسیار خوبی دارد.
برند آنر نیز موفق به جذب تعداد زیادی از مردم در هند و اروپا شده و در کنار پرچم داران اختصاصی هوواوی، فروش بسیار خوبی برای این شرکت رقم زده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :