آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240238
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397 13:39
تعداد بازدید : 254

بدون تیتر

فارس- وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان گفت: طبق تفاهم نامه امضا شده بین ایران و چین ارزهای ملی هر دو کشور در مبادلات تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 ایرنا - سفیر ایران در چین با اشاره به دستاوردهای مختلف سفر رییس جمهوری به چین اظهار داشت: پیگیری حل مشکلات بانکی دانشجویان و تجار ایرانی مقیم چین و قول مساعد رییس جمهوری چین برای حل این موضوع، یکی از مهم ترین موضوعات مطرح شده در این سفر بود.
 مهر- معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور، به مودیان مالیاتی توصیه کرد در فرصت باقی مانده تا پایان خرداد، از تسهیلات قانونی دستورالعمل ابلاغی بابت مالیات عملکرد سال۱۳۹۶استفاده کنند.
 ایرنا- معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت، با بیان اینکه ارز حاصل از صادرات می تواند در واردات برخی اقلام هزینه شود، گفت: در معامله میان صادرکنندگان و واردکنندگان، نرخ دلار همان 4200 تومان است اما اظهارنامه ها می توانند ارزش گذاری و خرید و فروش شوند.
 سازمان میراث فرهنگی- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اهمیت حوزه اقتصاد گردشگری گفت: اقتصاد شب باید در شهرها فعال شود.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :