آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240226
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397 13:14
تعداد بازدید : 643

کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان نصر تهران آغاز به کار کرد

کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به عنوان یک کمیسیون موضوعی با تمرکز بر ارایه خدمات رفاهی و اجتماعی به خانواده صنف آغاز به کار می‎کند.

فناوران - مریم خاوازی، رییس کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان گفت: این کمیسیون به عنوان یک کمیسیون موضوعی پیروی مصوبه اخیر هیات مدیره سازمان تشکیل شده و بنا دارد برنامه ها و راهکارهای مختلفی برای ارایه خدمات رفاهی و اجتماعی به اعضای سازمان فراهم کند.
خاوازی با بیان اینکه رسالت این کمیسیون ادامه داد: هدف اصلی کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان ارایه و پیشبرد خدمات و فعالیت هایی به منظور افزایش حس همبستگی میان اعضا و وفادارسازی صنف به سازمان است.
او در تشریح برخی برنامه های این کمیسیون گفت: ارایه خدمات به اعضای صنف مبتنی بر ابزارهای فناوری اطلاعات مانند کارت های الکترونیکی ویژه اعضای سازمان، فعالیت های گروهی فرهنگی و ورزشی، ایجاد سامانه هایی به منظور تجمیع و یکپارچه سازی و نهادینه سازی خدمات متنوع رفاهی از جمله برنامه‎های کاری کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان است.
خاوازی به تشکیل پنج کارگروه مختلف در کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان پرداخت و افزود: کارگروه بهداشتی و درمانی، کارگروه ورزشی، کارگروه فرهنگی هنری تفریحی گردشگری و همچنین کارگروه تسهیلات و کارگروه مسوولیت اجتماعی قرار است به عنوان بازوهای برنامه ریزی و اجرایی کمیسیون رفاهی و اجتماعی سازمان برای پیشبرد اهداف و برنامه ها فعالیت کنند.
اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران می توانند نظرات و پیشنهادات خود را درباره کمیسیون رفاهی و اجتماعی و برنامه های آن  به آدرس ایمیل دبیرخانه سازمان
 (info@tehrannsr.org) ارسال کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :