آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240157
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1397 12:32
تعداد بازدید : 269

علت تاخیر در عرضه آیفون ارزان قیمت

برخی گزارش ها حاکی است که اپل می خواهد آیفون ۹ با نمایشگر ال سی دی را با اندکی تاخیر عرضه کند.

ایسنا - اپل آیفون های ۲۰۱۸ را در دو نسخه 5/8 و 6/5 اینچی با صفحه نمایش اولد و یک نسخه ارزان قیمت تر 6/1 اینچی با نمایشگر ال سی دی معرفی و روانه بازار خواهد کرد.
گزارش Nikkei نشان می دهد که یکی از گوشی های نسل جدید گوشی های آیفون مدل سال ۲۰۱۸ که قرار است در نیمه دوم سال جاری میلادی معرفی و رونمایی شوند، دیرتر از سایر پرچمداران اپل روانه بازار خواهد شد.
بر اساس چارچوب های زمانی و برنامه ریزی های عرضه گوشی های آیفون سال ۲۰۱۸ می توان دریافت که دو مدل گوشی هوشمندی که به صفحه نمایش از نوع اولد مجهز است، زودتر از نسخه ارزان تر آن ها یعنی آیفونی که نمایشگر ال سی دی دارد، عرضه و روانه بازار خواهد شد.
تهیه صفحه نمایش و پنل نسخه ارزان تر گوشی های اپل که احتمالا آیفون ۹ نام دارد، برعهده شرکت های ال جی و ژاپن دیسپلی است که طبق گزارش های قبلی تولید و تامین آن به علت تعبیه بریدگی بالای نمایشگر و مشکلات فنی با تاخیر مواجه شده بود.
البته این تاخیر کمتر از یک ماه پیش بینی شده و این در حالیست که یکی از شرکت های مونتاژکننده قطعات آیفون اعلام کرده است در حال حاضر تمامی گوشی های مجهز به نمایشگر ۵.۸ اینچی اپل و همچنین ۸۰ تا ۹۰ درصد از قطعات گوشی نسخه پلاس را به اتمام رسانده است. اما این میزان برای نسخه ارزان تر آیفون با نمایشگر ال سی دی تنها ۶۰ درصد گزارش شده است.
طبق اخبار قبلی اعلام شده بود که در نیمه دوم سال جاری ۲۰۱۸ میلادی باید منتظر معرفی و رونمایی اپل از سه گوشی جدید باشیم که قرار است به عنوان جایگزین های آیفون ۱۰ کنونی وارد بازار شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :