آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240081
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1397 13:10
تعداد بازدید : 133

مدیرفروش شرکت توسن:

نگاه کافه فین‎تک به سمت آینده بازار است

مدیرفروش و بخش قراردادهای شرکت توسن درباره سری رویدادهای کافه فین تک گفت: کافه فین تک یک فضای صمیمانه و با ارتباطی دوسویه میان مشتریان ایجاد می کند و مشتریان وقتی می بینند توسن به آینده بازار توجه می کند و نیازمندی ها را می بیند بازخوردهای خوبی می دهند.

فناوران - مجید عبدالله خانی افزود: کافه فین تک توسن برنامه ای است که به جهت ارایه خدمات جدید و تلاش های توسن برای افزایش سطح خدمات خود در حوزه های جدید صنعت بانکی و معرفی آن به مشتریان در یک فضای صمیمانه و تعاملی طراحی کرده ایم. تاکنون چهار رویداد برگزار شده است. موضوعاتی که انتخاب می شوند عموما موضوعات مرتبط با نیازمندی های کسب وکاری روز مشتریان ما هستند. ما این موارد را دسته بندی کرده ایم و روی آنها کار مطالعاتی انجام داده ایم و با تبدیل آنها به راهکارهای قابل ارایه به شرکای تجاری مان، این راهکارها را در کافه فین تک به مشتریان ارایه می دهیم.
وی درباره چهارمین کافه فین تک توسن که در روزهای پایانی اردیبهشت ماه برگزار شد، گفت: موضوع کافه فین تک چهارم حوزه امنیت بود که مقوله بسیار مهمی است. طراحی مرکز عملیات امنیت برای بانک ها بسیار مهم است. از آنجایی که تمرکز توسن روی کربنکینگ است و این حوزه هم بسیار تخصصی است همیشه به دنبال یک شریک مطمئن و همکار استراتژیک بودیم که با پارادایم ها و نظام مورد انتظار توسن بتواند از نظر معماری و سطح کیفی این خواسته را برآورده کند و بهین راهکار شرکتی بود که طی جلسات و بررسی ها به نتیجه رسیدیم که می تواند در این حوزه شریک استراتژیک ما باشد.
وی ادامه داد: نکته دیگر این است که بحث امنیت در بانک ها صرفا نگاه امنیتی به حوزه زیرساخت نیست. بخش عمده امنیت در نظام بانکی امنیت کسب و کار است و به همین دلیل سیستم های تولیدی در این حوزه بدون اتصال و چسبندگی مناسب و بدون تحلیل دقیق نیازمندی های کسب وکاری عملا پاسخگوی نیازهای مشتری و بازار نخواهد بود. ما معتقدیم که زیرساخت و توان فنی بهین راهکار در کنار شناخت دقیق کسب وکاری توسن می تواند اولین پکیج مرکز مدیریت امنیت و راهکار مانیتورینگ امنیت را بسازد. وی افزود: ما باید از آنچه که در بانک ها می بینیم فراتر برویم تا بتوانیم چیزی برای ارایه داشته باشیم و این امر در کافه فین تک محقق شده است و بازخوردها نشان دهنده برقرار ارتباط آنها با این مدل است و تا زمانی که موضوع برای ارایه وجود داشته باشد آن را ادامه می دهیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :