آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240078
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1397 12:49
تعداد بازدید : 324

رشد محبوبیت اسپیکرهای هوشمند در آمریکا

اگر چه تا سال گذشته ساعت های هوشمند محبوب ترین گجت ها در بازارهای جهانی بودند و همچنان در بازار ایران فروش خوبی دارند؛ اما پیش بینی شده که در سال جاری میلادی، اسپیکرهای هوشمند از گجت های هوشمند پیشی می گیرند و محبوبیت بیشتری می یابند.

فناوران- بر اساس گزارش تحقیقاتی جدید ای مارکتر، پیش بینی می شود که در سال جاری میلادی، اسپیکرهای هوشمند مورد توجه کاربران بیشتری در آمریکا قرار گیرند. 
این گزارش می افزاید که از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰، تعداد کاربران اسپیکر هوشمند در آمریکا به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت و تا کنون نیز میزان پذیرش این سیستم ها، بین کاربران بیشتر از آن چیزی است که انتظار می رفت. به همین دلیل اولین بار در سال جاری میلادی، تعداد کاربران بزرگسال که از اسپیکر هوشمند استفاده می کنند، بیشتر از تعداد کاربران گجت های پوشیدنی شده است و این روند ادامه دارد.
این گزارش می افزاید که بیشترین کاربران اسپیکر هوشمند مردان هستند؛ ولی تعداد کاربران خانم و کودکان در حال افزایش است.
پیش از این نیز آمارهای مختلفی درباره تعداد کاربران اسپیکر هوشمند منتشر شده است. بر اساس این آمار، 3/47 میلیون نفر از بزرگسالان آمریکایی از اسپیکر هوشمند استفاده می کنند و میزان استفاده از اسپیکرهای هوشمند توسط نوجوانان نیز در حال افزایش است. همچنین پیش بینی می شود که در آینده نزدیک از اسپیکرهای هوشمند استفاده های تجاری و آموزشی هم بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :