آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240018
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1397 12:47
تعداد بازدید : 378

آغاز همکاری های نصر تهران و دانشکده مخابرات

سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

نصر تهران - با پیگیری‎های کمیسیون آموزش و پژوهش، تفاهم‎نامه همکاری میان این سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات با هدف انجام همکاری های مشترک در راستای ارتقا  سطح دانش، گسترش فناوری های جدید در علوم رایانه، فناوری اطلاعات و ارتباطات و توسعه اشتغالزایی در حوزه فاوا منعقد شد.
در جلسه اخیر کمیسیون آموزش و پژوهش که با حضور رییس هیات مدیره و دبیر سازمان، اعضای این کمیسیون و رییس و مدیران دانشکده علمی کاربردی، پست و مخابرات برگزار شد، پس از طرح و بررسی سرفصل‎های همکاری، تفاهم‏نامه همکاری میان طرفین امضا و تبادل شد.
در این جلسه محمدباقر اثنی عشری، رییس هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ابراز امیدواری کرد که با توجه به ظرفیت های موجود در کمیسون آموزش و پژوهش سازمان و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات، بتوان همکاری‎های موثری در جهت رفع معظل کمبود نیروی ماهر در حوزه فاوا انجام داد.
وحید یزدانیان، رییس دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات نیز در این جلسه تاکید کرد پیشبرد بسیاری از فعالیت‎های دانشگاه همچون بحث توسعه زیرساخت های آموزش مهارتی بدون همکاری نظام صنفی رایانه ای امکان پذیر نخواهد بود. به گفته یزدانیان بسیاری از سازمان های دولتی، نیازهای آموزشی خود را به این دانشکده اعلام کرده اند اما بدون همکاری و تعامل با بخش خصوصی امکان رفع نیازهای آموزشی آنها مقدور نیست. محورهای همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان تهران و دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات شامل سرفصل‎هایی همچون آموزش‎های کوتاه مدت به سازمان‎ها و شرکت‏های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تامین زیرساخت های آموزشی منجر به اشتغال (آموزش نیروهای کار موردنیاز بخش خصوصی استان ها)، آموزش سربازان وظیفه با رویکرد تربیت مربی، مشارکت در برگزاری دوره‎های آموزش بین‎المللی دانشکده، مشارکت در برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی به روز دنیا، مشارکت در فعالیت های پژوهشی دانشکده و تدوین استاندارد دوره‎های آموزشی تخصصی براساس عناوین شغلی فاوا است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :