آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 240005
تاریخ انتشار : 19 خرداد 1397 12:10
تعداد بازدید : 253

رکورد 20 کارت گرافیک همزمان برای مادربورد ماینینگ ایسوس

سال گذشته با همه گیر شدن طب ماینینگ در جهان، مادربورد B250–Mining Expert ایسوس معرفی شد که 19 کارت گرافیک را به طور همزمان پشتیبانی می کرد. حال با عرضه چیپ ست میان رده اینتل، ایسوس رکورد پشتیبانی همزمان از کارت گرافیک در ماینینگ را با مادربورد H370 Mining Master شکسته و 20 کارت گرافیک را به طور همزمان برای استخراج ارزهای رمزگذاری شده در دسترس قرار داده است.

فناوران- در تمامی مادربوردهای مخصوص استخراج ارزهای دیجیتال، رابط PCI–Express به منظور اتصال کارت گرافیک روی مادربورد در نظر گرفته شده است، ایسوس با استفاده از رابط USB و حالت PCIe–over–USB، 20 کارت گرافیک را به طور همزمان به مادربورد متصل می سازد که با این عمل در قیمت رابط های رایز نیز می توانید صرفه جویی کنید و علاوه بر آن تعداد بیشتری کارت گرافیک روی یک مادربورد داشته باشید.
در ماینینگ کاهش زمان نگهداشت و چک کردن سیستم با افزایش بازدهی ریگ ماینینگ نسبت مستقیم دارد. به همین منظور ایسوس از آخرین راهکار های عیب یابی استفاده کرده که علاوه بر چراغ های نشانگر وضعیت سلامت و نام گذاری هر ورودی USB به همراه اتصال همزمان 3 منبع تغذیه، یک Seven Segment نیز به همراه کلید های روی برد روشن/خاموش و راه اندازی مجدد در نظر گرفته است تا در سریع ترین حالت ممکن از سیستم ماینینگ خود استفاده کنید.
علاوه بر این ویژگی های سخت افزاری، ایسوس با بایوس تحسین شده UEFI خود، نحوه راه اندازی و پیکربندی را به بهترین شکل ممکن در اختیار ماینر ها قرار داده است تا ماینر ها بتوانند به نهایت کارایی و بیشترین تغییرات به منظور پایداری سیستم ها در پردازش های سنگین استخراج ارزهای دیجیتال دست یابند. مادربورد H370 Mining Master با پشتیبانی از همه کارت گرافیک های رایج، همزمان با عرضه جهانی آن، در کشور با گارانتی رسمی قطعات ایسوس در دسترس خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :