آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239897
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1397 11:54
تعداد بازدید : 922

رشد 36 درصدی سود و تحقق 116 درصدی بودجه در سال 96

همکاران سیستم 45 تومان سود به هر سهم داد

در مجمع عمومی همکاران سیستم که روز ۸ خرداد ۱۳۹۷، در مرکز مطالعات و بهره وری منابع انسانی برگزار شد، این شرکت از پوشش کامل سود خالص پیش بینی شده خود خبر داد.

فناوران- در این جلسه که با حضور  88/4 درصد از صاحبان سهام، نمایندگان سازمان بورس و موسسه حسابرسی نوین نگر مانا برگزار شد، پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر توزیع ۴۵۰ ریال سود نقدی به ازای هر سهم به تصویب رسید که باتوجه به تعطیلات پیش رو، از  روز یکشنبه ۲۰ خرداد قابل دریافت است. 
مهدی امیری مدیرعامل همکاران سیستم در این جلسه، با بیان اینکه هم اکنون بیش از 46 هزار شرکت و سازمان از راهکارهای همکاران سیستم بهره می برند، گفت: یکی از مزیت های رقابتی همکاران سیستم، گستردگی بازار و پوشش بخش های مختلف آن با راهکارهای نرم افزاری متنوع است. این مزیت سبب می شود که همکاران سیستم علاوه بر پایداری، ظرفیت توسعه و رشد مناسبی داشته باشد.
امیری با اعلام رشد ۲۵ درصدی درآمد فروش نرم افزار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزود: با سرمایه گذاری های انجام شده در بخش تولید و تکمیل سبد محصولات راهکاران، امکان ارائه راهکار جامع تر برای صنایع هدف فراهم شده و انتظار می رود با ادامه روند طی شده، شاهد رشد درآمد شرکت و افزایش سهم از بازار در سال های آینده باشیم.
امیری با اعلام عبور تعداد مشتریان راهکاران از مرز ۲۵۰۰ مشتری، افزود: همکاران سیستم سال گذشته ۴۶ پروژه در ابعاد بزرگ را با موفقیت اجرا کرده است.

 راهکاران ابری؛ ERP ویژه کسب وکارهای متوسط 
مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به تشریح عرضه راهکاران ابری، نخستین ERP بر بستر ابر در ایران پرداخت و گفت: این محصول شرکت های متوسط را قادر می سازد که با صرف هزینه ای اندک و بدون نیاز به خرید سرور و سخت افزار، از طریق اینترنت و در بستری امن، از یک راهکار نرم افزاری حرفه ای که مورداستفاده کسب وکارهای مطرح کشور است، بهره مند شوند.
به گفته وی، راهکاران ابری تاکنون در بیش از ۱۰۰ شرکت ارزش افزوده ایجاد کرده و در سال ۱۳۹۷ نیز همکاران سیستم به دنبال توسعه نقش خود به عنوان رهبر بازار رایانش ابری در حوزه راهکارهای ERP است.
امیری همچنین به جذب بیش از ۵۰۰۰ مشتری جدید در حوزه کسب و کارهای کوچک توسط محصول «سپیدار» اشاره کرد و افزود: موفقیت سپیدار در بازار کسب وکارهای کوچک، علاوه بر سود آوری مناسب، حضور قدرتمند همکاران سیستم در بخش های بزرگی از بازار را به همراه داشته است.

 معرفی «فرایار راهکاران»
مدیرعامل همکاران سیستم با اشاره به عزم شرکت برای ایجاد بستری قدرتمند برای متناسب سازی راهکاران و ابزار مدیریت فرایندهای کسب وکار که با برند «فرایار راهکاران» به بازار معرفی شده است، افزود: این ابزارها، امکان پاسخ گویی به نیازهای خاص مشتریان و یکپارچه سازی فرایندها در بخش های مختلف سازمان را برای آنان فراهم می آورد.
وی افزود: یکی از مهم ترین موفقیت های راهکاران همکاران سیستم، تکمیل زیرساختی است که مسیر توسعه محصولات راهکاران را با کمک کارشناسان مستقل نرم افزار خارج از شرکت و همکاری با شرکت های فعال در صنعت فناوری اطلاعات میسر می سازد. این زیرساخت می تواند این امکان را برای مشتریان همکاران سیستم فراهم سازد تا با کمک تیم های مجاز توسعه دهنده بر بستر راهکاران محصولات ویژه خود را تولید و با سیستم های راهکاران یکپارچه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :