آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239883
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1397 11:24
تعداد بازدید : 397

بسته ویژه اینترنت برای مشترکان همراه اول

طرح اینترنت رمضان ویژه مشترکان همراه اول تا آخر ماه مبارک رمضان اجرا می شود.

همراه اول - در این کمپین که از ۱۰ خرداد ماه اجرا می شود، مشابه بسته های اینترنت همراهی به هریک از مشترکان، بسته ای هدیه داده می شود. بسته پیشنهادی به مشترکان بنا به الگوی مصرف آنها  طراحی شده و شامل بسته های سه ماهه، یک ماهه و هفتگی است.  
این کمپین شامل افرادی است که در حال حاضر از اینترنت همراه استفاده نمی کنند و یا اگر از اینترنت استفاده می کنند، بسته فعال ندارند. هدیه ها برای برخی شامل بسته رایگان با حجم های مختلف یک ماهه یا یک هفته ای و برای برخی شامل بسته هایی با ۱۵ الی ۵۰ درصد تخفیف خواهد بود.
در این طرح، بسته هایی که دارای رزرو خودکار هستند، رزرو خودکار آنها، بسته آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲ گیگ+۲ گیگ هدیه شبانه به قیمت ۱۲ هزار تومان است. همچنین در زمان خرید این بسته ها دارا بودن بسته رزرو به مشترک اطلاع داده شده و از وی تایید گرفته می شود.
گفتنی است تا زمانی که کمپین رمضان فعال است، پس از اتمام حجمی یا زمانی بسته، محدودیتی در تعداد دفعات خرید مجدد بسته وجود ندارد. حتی مشترک می تواند پیش از اتمام بسته در حال مصرف، بسته پیشنهادی موجود در #۱۰۰۰* را رزرو نماید. بسته های پیشنهادی کمپین، هم مشترکان فعلی و هم مشترکان جدید را که تازه به شبکه پیوسته اند، شامل می شود.
مشترکان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پورتال اپراتور اول به نشانی mci.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :