آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239801
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397 15:51
تعداد بازدید : 771

طرح ویژه کولرمستر و گیگابایت برای ماه رمضان

طرح ویژه کولرمستر و گیگابایت برای خریداران محصولات این دو برند اعلام شد.

فناوران- در این طرح که شامل سه پیشنهاد ویژه است، خریداران محصولات گیگابایت و کولرمستر از هدایای ویژه ای بهره مند می شوند. همچنین علاوه بر این جوایز، کاربرانی که محصولات گیگابایت یا کولرمستر را خریداری کرده باشند، می توانند با ثبت سریال محصول یا محصولات خود در سایت اختصاصی این طرح به نشانی ramadan.aorus.ir در قرعی کشی 50 دستگاه کیبورد و ماوس کولرمستر همراه با جایزه ویژه سفر به ترکیه شرکت کنند. این طرح از 5 خردادماه آغاز شده و تا 12 تیرماه سال جاری ادامه خواهد داشت. 
در اولین بسته پیشنهادی، تمام خریدارانی که یک مادربورد، یک کارت گرافیک و یک منبع تغذیه مطابق با مشخصات اعلام شده در سایت اختصاصی این طرح را انتخاب کنند، یک خنک کننده حرفه ای کولر مستر Master MA610P جایزه خواهند گرفت. در میان محصولات ارایه شده در این بسته، می توان به مادربوردهای حرفه ای گیگابایت با تراشه X299 و تراشه Z370 اینتل، کارت های گرافیکی مجهز به پردازنده GTX 1080 و منبع تغذیه های پیشرفته کولرمستر با توان 1000 و 1200 وات پرداخت. 
بسته پیشنهادی دوم نیز شامل یک مادربورد، یک کارت گرافیک و یک منبع تغذیه مطابق با مدل های اعلام شده است و خریدارانی که این سه محصول را به صورت همزمان تهیه کنند، یک جایزه ویژه که خنک کننده کولر مسترHyper 212LED است دریافت خواهند کرد. 
بسته پیشنهادی سوم برای خریدارانی در نظر گفته شده است که یک محصول از برند کولر مستر و یک محصول از برند گیگابایت به صورت همزمان تهیه کنند.
 در محصولات پیشنهادی این گروه مادربوردهای گیگابایت با تراشه های H370، Z370 و B250 یا کارت گرافیک های گیگابایت با پردازنده 1060، 1050t و 1050 همراه با منبع تغذیه های کولر مستر از سری های Vanguard، MW B و MWE B معرفی شده اند. 
در مرحله بعدی، تمام خریداران محصولات گیگابایت و کولرمستر که اطلاعات خود را در سایت ویژه این طرح به نشانی  ramadan.aorus.ir ثبت کرده باشند، در قرعه کشی جایزه سفر به ترکیه شرکت خواهند کرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :