آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239615
تاریخ انتشار : 8 خرداد 1397 11:32
تعداد بازدید : 710

سونی معرفی کرد

کتابخوان الکترونیکی 10 اینچی با قلم

سونی کتابخوان الکترونیک جدیدی به بازار معرفی کرده است که در مقایسه با نسخه های قبلی ابعاد کوچک تر و در نتیجه کاربری راحت تری دارد.

فناوران- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی سایت ورج، این کتابخوان جدید که DPT–RP1 نام دارد از قلم پشتیبانی می کند، دارای یک صفحه نمایش 10 اینچی است و وزنی در حدود 350 گرم دارد.
 البته نسخه های قبلی از کتابخوان الکترونیک سونی با صفحات نمایش بزرگتر، رزولوشن بالاتر و کیفیت نمایش تصویر بهتری داشتند؛ اما سونی این بار کیفیت را تا حدودی فدای کمیت کرده است و کتابخوانی با صفحه کوچک تر و روزلوشن پایین تر تولید کرده است.
نسل جدید کتاب خوان ژاپنی ها اپلیکیشن موبایل نوینی برای سیستم های عامل آندرویید و iOS دارد که کار اشتراک اسناد با این کتابخوان را ساده تر می کند.
 همچنین قابلیت جدیدی با عنوان اشتراک گذاری صفحه نمایش هم به این دستگاه اضافه شده است که البته استفاده از آن چندان آسان نیست. 
برای این کار باید کتابخوان را از طریق کابل USB به رایانه متصل کنید و سپس محتوا را از طریق رایانه با تبلت به 
اشتراک بگذارید. 
این گزارش می افزاید که به نظر می رسد همچنان تمرکز اصلی کتاب خوان های سری Digital Paper سونی روی ارایه تجربه ای عالی برای مطالعه سندهای متنی است و نه ایجاد و ویرایش آن ها. 
پس اگر به یک کتابخوان ظریف و سبک با ابعاد کوچک نیاز دارید، به این گزینه فکر کنید. سونی اطلاعاتی درباره قیمت این دستگاه ارایه نکرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :