آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239569
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397 12:29
تعداد بازدید : 289

بانک خاورمیانه در یک ماه ۱۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات داد

تسهیلات اعطا شده از سوی بانک خاورمیانه در اردیبهشت ۹۷ به مبلغ ۱۸ هزار و ۴۷۶ میلیارد ریال رسید. این بانک از تسهیلات اعطائی در این دوره مبلغ ۹۰۶ میلیارد و ۶۷۳ میلیون ریال درآمد کسب کرده است.

اخبار مالی- از کل تسهیلات ارائه شده از سوی بانک خاورمیانه در اردیبهشت ۹۷ بیشترین میزان پرداختی معادل مبلغ ۱۵ هزار و ۳۵۶ میلیارد ریال به تسهیلات مشارکت مدنی مربوط می شد و تسهیلات مضاربه به مبلغ ۱,۵۳۱ میلیاردریال در جایگاه دوم قرار داشت.
بررسی های اخبار مالی از گزارش عملکرد یک ماهه بانک خاورمیانه نشان می دهد که جمع درآمد تسهیلات اعطایی از ابتدای سال مالی تا پایان اردیبهشت مبلغ ۱,۷۹۹ میلیارد ریال بوده و بانک در این ماه مبلغ ۱۱۵ هزار و ۸۹۸ میلیارد ریال از سپرده ها دریافت کرده است.
همچنین سپرده های تسویه شده در این ماه مبلغ ۱۱۵ هزار و ۳۱۶ میلیارد ریال به ثبت رسیده و در این مدت بانک از سود سپرده های سرمایه گذاری مبلغ ۷۲۵ میلیارد و ۸۵۹ میلیون ریال کسب کرده و از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت سود سپرده های سرمایه گذاری مبلغ ۱,۴۷۸ میلیارد ریال اعلام شده است.
بنابراین گزارش بیشترین میزان سپرده در این بانک به سپرده های قرض الحسنه جاری مربوط می شده و در مجموع مبلغ ۵۰ هزار و ۵۱۷ میلیارد ریال به این سپرده ها تعلق داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :