آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239561
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397 12:15
تعداد بازدید : 256

ویژگی دوربین گوشی Y7 Prime 2018 هوواوی

با گسترش عرضه گوشی های هوشمند، در حال حاضر یک دوربین در جیب همه افراد وجود دارد.


فناوران - گرفتن یک عکس فوری از غذا و آپلود آن در اینستاگرام یا به اشتراک گذاری تصویر با دوستان در فیس بوک، یک روش بسیار عادی برای افراد جامعه به حساب می آید و اغلب جوانان از آن پیروی می کنند. دوربین در گوشی های هوشمند امروزه به درگاهی برای اتصال به دنیای بیرون بدل شده است.
Y7 Prime 2018 یکی از دستگاه هایی است که فناوری های پیشرفته را در یک گوشی هوشمند اقتصادی به کاربر ارایه می دهد. در Y7 Prime 2018  شاهد یک دوربین ۸ مگاپیکسلی در جلوی دستگاه و دوربین 13 به علاوه 2 مگاپیکسلی در پشت دستگاه 
هستیم.
علاوه بر مشخصات سخت افزاری، Y7 Prime دارای ویژگی های فراوانی است که می تواند به شما در ثبت تصاویر کمک کند؛
Y7 دارای فلاشی مخصوص تصویربرداری سلفی به نام Selfie–Toning است که باعث می شود هنگام ثبت تصویر، نور روی صورت شما به صورت متوازن تقسیم شود تا با استفاده از الگوریتم های نرم افزاری شاهد تصویری بسیار مناسب در خروجی باشید. این کار حتی در موقعیت های کم نور تصاویری دل نشین ثبت خواهید کرد.
Y7 Prime یک حالت “زیبایی” ویژه دارد که تعادل رنگ و روشنایی رنگ را ایجاد می کند و اجازه می دهد پوست شما در تصاویر درخشان باشد. این قابلیت به پوست شما اجازه می دهد در تمام موقعیت ها صورت شما کاملاً شفاف و زیبا باید. توجه داشته باشید در موقعیت هایی کم نور همانند غروب خورشید، تنظیماتی مخصوص اعمال خواهد شد که بازهم ازنظر زیبایی تأثیر بسزایی دارد.
هنگامی که شما در حال تلاش برای ثبت ویدیو یا تصویر از خود هستید، دکمه شاتر کمی اذیت کننده خواهد بود و نوع گرفتن گوشی در دست، می تواند تأثیری روی حرکت شما داشته باشد. Y7 Prime شما را قادر می سازد تا با استفاده از صدای خود و یا از طریق تشخیص لبخند بسیار سریع تر و بدون نیاز به لمس، تصویر خود را ثبت کنید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :