آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239553
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397 11:28
تعداد بازدید : 280

گسترش همکاری کمیسیون آموزش با دانشگاه مجازی ایرانیان

همکاری های مشترک کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران و دانشگاه مجازی ایرانیان بررسی می شود.


فناوران - مازیار گنجه ای، رییس کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان با اعلام درباره فعالیت های کمیسیون در ماه اخیر گفت:  اعضای کمیسیون آموزش و پژوهش در جلسه ای با رییس دانشگاه مجازی ایرانیان و مدیر گروه رایانه ای دانشگاه درباره آغاز فعالیت های مشترک دیدار و گفت وگو 
کردند.
گنجه ای با بیان تعریف محورهای مشترک همکاری میان این کمیسیون و دانشگاه مجازی ایرانیان ادامه داد: در این جلسه مشترک که در محل دبیرخانه سازمان برگزار شد، رییس این دانشگاه و مدیرگروه کامپیوتر به معرفی توانمندی ها و امکانات این دانشگاه پرداخت.
به گفته گنجه ای، موضوع بهره گیری از ظرفیت شرکت های آموزشی عضو سازمان در دانشگاه مجازی ایرانیان از جمله سرفصل های مشترکی بود که در این جلسه مطرح و با استقبال رییس دانشگاه مجازی ایرانیان و اعضای کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان مواجه شد.
رییس کمیسیون آموزش و پژوهش سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران  ادامه داد: برگزاری یک دوره مجازی آموزشی با همکاری و مشارکت دانشگاه مجازی ایرانیان به منظور آشنایی فعالان حوزه فناوری اطلاعات و نیز اعضای سازمان با جایگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای و نیز قوانین و مقررات آن، از جمله پیشنهادهای مطرح شده است.
براساس مصوبه اخیر این کمیسیون، موضوع تهیه پیش نویس تفاهم نامه همکاری دوجانبه میان دانشگاه مجازی ایرانیان و سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در دستور کار مشترک طرفین قرار گرفته است.
از دیگر مصوبات کمیسیون آموزش و پژوهش در ماه اخیر می توان به مواردی همچون اجرای فاز اول معرفی شرکت های آموزشی عضو سازمان برای بررسی صدور مجوز فعالیت فنی و حرفه ای، ارایه پیشنهادهای اعضا درباره برنامه های سال 97 کمیسیون و همچنین تشکیل کارگروه همایش ها و سمینارها با اولویت برنامه ریزی برگزاری رویدادهای تخصصی در نمایشگاه الکامپ پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :