آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239532
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397 5:29
تعداد بازدید : 490

جیک جیک

جیک جیک

#ناشنوایان
توانا: ۵ خرداد ۹۷، از اجرای برنامه به زبان اشاره توسط ناشنوایان و کم شنوایان در مصلای تهران به دلیل برابر دانستن با «حرکات موزون» جلوگیری شد! یعنی هیچ شناختی از ناشنوایان و زبان اشاره ندارند؟ یعنی این حرکات رقص است و آقایان تحریک می شوند؟!
آلبرت انیشتین: آدم میمونه چی بگه.
Soheil: این یکی دیگه به عقل هیچ موجودی نمی تونست برسه. این ها دیگه چطور موجوداتی اند؟!
Arad: اگه فردا قانون گذاشتن که هیچ ناشنوایی حق نداره در ملاءعام با زبان اشاره با کسی حرف بزنه تعجب نکنید.

#اکوسیستم
Atakhalighi: با چشم برهم زدنی، با فضایی روبه رو می شیم که عده ای نه با خلاقیت و توان و مهارتشون بلکه با رانت و قدرتشون مدیریت شرکت های ضرر دهی رو برعهده خواهند داشت که پول و منابع این مملکت رو به باد خواهند داد و این اکوسیستم رو خالی از بچه های خلاق و پرتوان خواهند کرد.
میثم زرگرپور: اگه شفافیت مالی کافی در اکوسیستم وجود داشت، بیشتر شتابدهنده ها و سرمایه گذارها تعطیل می شدن.
محمود محمدی: ان شاالله با همین فرمون جلو بریم کم کم صدای این درمیاد که چقدر فاندر (بنیان گذار) استارت آپ در حال خروج از کشور هستن و یه عده که از اول بیت المال خور و پاچه پر مالیده هستن، بیشتر کیف می کنن که جای خالی بیشتری براشون باز شده که به اسم اینا بودجه بگیرن باز.
Ahmad Attar: یکی به دوستان استارت آپی یاد بده ۹ تا صفر برای شروع استارت آپ زیاده یکمی. تخفیف بدن مشتری بشیم.  حالا امروز خانوم دکتری دیدم که ۹۰ تومن تا الان هزینه یه وب سایت کرده بود و می گفت کمه، رفقای دِوِلوپر هم یکم انصاف خوبه.
Afsharnia: با این شاهکار دودوتا چهارتایی، خودستایی نمیشه اگه اعلام کنم، قونقا هم با توجه به دسترسی بالقوه به بازار آناتولی و قفقاز یک یونیکورن محصوب میشه؟! کی داده کی گرفته.
ناصر غانم زاده: خوبی اکوسیستم استارت آپی ما اینه که عدد پروندن توش مالیات نداره؛ این یکی میگه من ٣٠ میلیون کاربر دارم، دیگری میگه ١٠ میلیون کاربر دارم، اون یکی میگه من یونیکورنم.

#فينال_ليگ_قهرمانان
هاتسومومو: اگه بازی فوتبال دو سه ساعت طولانی تر بود همه بازیکنای رئال یه گل با همکاری دروازه بان لیورپول میزدن تو این بازی.
Kurd: دیشب نقش اول بازی به جز کاریوس دروازبان لیورپول، راموس داشت که با اون حرکت ناجوانمردانه نصف تیم لیورپول را به قهقرا برد کثیف ترین حرکتی بود که تا حالا دیده بودم.
Ameen: «صلاح» کار کجا و من خراب کجا/ ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا. جام جهانی پر.
امیرحسین قلی زاده: تو خوابگاه با لپ تاب داریم فينال ليگ قهرمانان رو بیست سی نفری می بینیم. همش استرس دارم الان نیروی انتظامی بریزه تو خوابگاه به جرم نداشتن مجوز پخش دستگیرمون کنه.
خدای جذابیت: موفق نیستم ولی خوشحالم. مثل یک منچستری.
Ali Haghshenas: پیروزی و قهرمانی بدون «گلر خوب» ممکن نیست. در فينال ليگ قهرمانان  دروازبان لیورپول یک تنه رئال مادرید را قهرمان کرد! جام جهانی نزدیک است، خدا کند گلرهای  ایران مثل دروازبان لیورپول ندرخشند!
ساراپوووو: آقای محمد صلاح از سوباسا اوزارا یاد بگیر با کتف مصدومم به بازی ادامه داد.

#تحریم
سید امیر سیاح: کاش یکی از افطاری های امسال بیت رهبری، با کارآفرینان باشه تا بتونند حرف دلشان را بگویند که مشکل اقتصاد ما، تحریم خارجی نیست، تحریم داخلیه.
Mahdokhtaroun: مساله مردم تحریم، آمریکا و ترامپ نیست، مساله مردم بی عدالتی فساد، رانت، مدیران جاهل، ستم به فعالان مدنی، محیط زیست، کارگران و زنان است، مساله شان کشتن شادی و امید به وسیله داعش مسلکی است. مساله داخلی است نه خارجی.
مسیح: دوستم تو این شرکتایی کار می کرده که تو دبی تحریم ها رو  دور  میزدن و با برجام ورشکسته شدن و برگشت. حالا با خروج آمریکا از برجام دوباره زمزمه راه اندازی شرکت و برگشتشون به امارات را داشت می گفت. گفت راضی به تحریم نیستم ولی بی پولی داره عذابمون میده.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :