آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239482
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1397 11:29
تعداد بازدید : 305

جیک جیک

جیک جیک

#ناصر_ملک_مطیعی
Hossein Nooraninejad: همونایی که برای ناصر ملک مطیعی هشتگ میزنن، از خرمشهر نوشتند. بهروز وثوقی را دوست دارند و به جهان آرا احترام میذارن. میانگین جامعه این را یاد گرفت که لزومی به نفی یکی برای تعلق به دیگری نیست. اما میانگین قدرت به این نمره نرسید. قیصر، داااشمون رفت.
عالی عالی: ناصر ملک مطیعی دیگر ممنوع التصویر نیست...
حسین دهباشی: این چه رازی است که از میانِ اهلِ هُنر و فرهنگ، هرکه در می گذرد، رو سیاهی اش به صداوسیما می ماند؟
Dariush Ashuri: پرویزپرستویی بعد از درگذشت ناصر ملک مطیعی: «تبریک به صداوسیما... تبریک به مسوولین ارشاد اسلامی و تبریک به هنرمندانی که در طول این سال ها سکوت کردند ولی حتما در مراسم تشییع در صف اول حضور خواهند داشت.»
Moviemag: فیلم کوتاهی که امین حیایی در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشته، شاید آخرین فیلم ضبط شده از ناصر خان ملک مطیعی باشد. وقتی که دو شب پیش به عیادتش رفته و آخرین گفت وگوی ملک مطیعی با دوست در غربتش، بهروز وثوقی را رقم زد.
شهاب: پیر و جوون زن و مرد دارا و ندار عادی و سلبرتی همه دارن ازش میگن ولی خودش ۴۰سال خاموش بود، یه چیزی این وسط ایراد داره.
رضا درمیشیان: کانون کارگردانان سینمای ایران: ناصر ملک مطیعی عاشقانه دراین سینما بازی کرد؛ اما درسال های پس ازانقلاب، تنها باحسرت به نظاره سینمای ایران نشست.
یقه اسکی دوقطبی: واسه همیشه کلاهشو برداشت.
کراولی: از این سه ستاره بهروز مجبور شد از ایران برود.  فردین ماند و در سال 79 در سن 69 سالگی دق کرد. ناصر حسرت دوباره جلوی دوربین رفتن بر دلش ماند و بعد 40 سال ممنوع الکاری پشت پا به رسم دنیا زد و رفت.
نجفی تهرانی: قدرکدام یک ازسرمایه های مادی و معنوی مان را دانستیم که قدر ناصر ملک مطیعی را بدانیم. سیاستگذاران ضد فرهنگ کاری کرده اند که نابودکردن سرمایه ها به یکی از آیین های ما تبدیل شده، اگر بیدار نشویم و قدر سرمایه هایمان را ندانیم سرنوشتی بدتر از آنچه امروز دچار آن هستیم، در انتظارمان خواهد بود.
Hooman: در حرفه ما تنها ٦ ماه كه نباشي همكارانت هم فراموشت مي كنند چه رسد به مردم. حال بعد از ٤٠ سال نبودن و اينگونه انفجار توييتر و اينستاگرام يعني ماندگاري و عاقبت به خيري.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :