آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239477
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1397 11:7
تعداد بازدید : 302

انتشار فراخوان عضوت در سه کمیسیون نظام صنفی رایانه ای تهران

کمیسیون های فروشگاه ها، فین تک و تولید و عرضه محتوای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برای دور جدید فعالیت خود عضو می پذیرد.

فناوران- سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران از تمام کسب وکارهای حوزه فروشگاهی دعوت کرده است که حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 18 خردادماه ماه برای عضویت در این کمیسیون ثبت نام کنند. همچنین مهلت ثبت نام برای عضویت در دو کمیسیون فین تک و تولید و عرضه محتوا نیز تا روز چهارشنبه 23 خرداد اعلام شده است.
حوزه فعالیت کمیسیون فروشگاه ها، بررسی مشکلات و مسایل صنفی، ساماندهی بازاراین حوزه و همچنین کمک به بهبود فضای کسب و کار و تعامل دوسویه میان فعالان فروشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام شده است. کمیسیون فین تک نیز با هدف بررسی مشکلات و مسایل صنفی، ساماندهی بازار این حوزه و همچنین کمک به بهبود فضای کسب و کار و تعامل دوسویه میان فعالان کسب و کارهای حوزه بانکداری وپرداخت الکترونیکی تشکیل می شود.
بر اساس این گزارش، فعالیت کمیسیون تولید و عرضه محتوا، بررسی مشکلات و مسایل صنفی این بخش از کسب و کار، ساماندهی بازار، کمک به بهبود فضای کسب و کار و نیز تعامل دوسویه میان فعالان کسب و کار در حوزه های  خدمات ارزش افزوده، VoD،IPTV  و Aggregator ها اعلام شده است. 
گفتنی است که براساس آئین نامه جدید فعالیت کمیسیون ها در سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، انتخاب و معرفی نهایی اعضای هر کمیسیون سازمان پس از برگزاری انتخابات داخلی آن، منوط به تصویب و تایید نهایی فهرست اعضا و رئیس منتخب کمیسیون توسط هیات مدیره است.
همچنین بر اساس این آیین نامه رئيس كميسيون اختيار دارد راساً در خصوص موارد مرتبط با حوزه فعاليت خود در رسانه ها مصاحبه و موضعگيري كرده و اعضاي صنف را در جريان اخبار مربوط قرار دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :