آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239304
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1397 12:13
تعداد بازدید : 259

ثبت نام استارت آپ ها در الکامپ شنبه آغاز می شود

ثبت نام کسب وکارهای نوپا در سالن الکام استارز بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از پنجم تا دوازدهم خردادماه انجام می شود.


فناوران - استارت آپ های علاقه مند به حضور در نمایشگاه الکامپ می توانند از ابتدای وقت اداری شنبه پنجم خردادماه از طریق سایت  elecom–stars.com نسبت به ثبت نام در این رویداد اقدام کنند. 
امسال سالن الکام استارز میزبان کسب وکارهای نوپا در گروه های مختلف خواهد بود. گروه نخست که بخش عمده سالن الکام استارز را تشکیل می دهد، به استارت آپ هایی که از مرحله ایده فراتر رفته اند و اقدامات اولیه برای پیاده و تجاری سازی طرح هایشان را طی کرده اند، اختصاص دارد. با پرداخت  750هزار تومان غرفه استاندارد استارت آپ ها با فضا و میز اختصاصی در اختیار این گروه از متقاضیان قرار می گیرد.
گروه بعدی شامل صاحبان ایده می شود. دارندگان ایده فارغ از اینکه به مرحله اجرایی رسیده باشند یا خیر می توانند برای پیدا کردن سرمایه گذار یا شتاب دهنده یا دریافت مشاوره جهت تکمیل نقشه تجاری ایده هایشان در این بخش حضور یابند. فضای نمایشگاهی اختصاص یافته به صاحبان ایده ها شامل کانتر و فضای جلسه اشتراکی برای مذاکرات است که با پرداخت 250 هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
علاوه بر آن فضایی برای استارت آپ های بزرگ تر که علاقه مند به حضور در غرفه های بزرگ تر هستند، در نظر گرفته شده است. این گروه طبق تعرفه های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه ها فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ و سالن الکام استارز را خواهند داشت. 
بیست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از 6 تا 9 مردادماه به مدت چهار روز ازسوی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار خواهد شد و کسب وکارهای نوپایی که بر بستر فناوری اطلاعات ایجادشده و به فعالیت می پردازند، می توانند جهت حضور در این نمایشگاه اقدام کنند.
تعرفه های واگذاری غرفه به شرح زیر است:
غرفه اقتصادی: شامل کانتر اشتراکی، فضای جلسه اشتراکی و یک صندلی با قیمت 250 تومان
غرفه پایه: شامل فضای اختصاصی، میز اختصاصی، یک صندلی و دارای برق با قیمت 750 تومان
غرفه اختصاصی: 12 متری و مناسب استارت آپ ها شامل فضای اختصاصی، پنل های استاندارد نمایشگاهی، میز و دو صندلی، دارای برق با قیمت حدودی 1،680 تومان
غرفه بزرگ: بالای 12 متر و مناسب برای شرکت ها و سازمان های بزرگ و مراکز علمی و دانشگاهی؛ براساس متراژ درخواستی و خدمات اختصاصی مشخص و تعیین می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :