آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239301
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1397 12:4
تعداد بازدید : 668

مدیرعامل شرکت بهین‌راهکار پیشرو عنوان کرد:

افزایش امنیت کسب وکارها با پایش متمرکز عملکرد سامانه ها

مدیرعامل شرکت بهین راهکار پیشرو گفت: می کوشیم طی همکاری با شرکت های بزرگ در حوزه های مختلف کسب وکاری با پایش امنیت کارکردهای ابزارهای مرتبط با آنها به صورت متمرکز، ارزش افزوده ای برای کسب وکارهای کشورمان ایجاد کنیم.

فناوران - محمد نادری، مدیرعامل شرکت بهین راهکار پیشرو درباره تجربه کار کردن در حوزه کسب و کار و تامین امنیت سامانه های مبتنی بر کسب وکار گفت: این کار تجربه ای است که در ایران برای اولین بار اتفاق می افتد و برای کسب موفقیت در چنین زمینه هایی باید با شرکت های متولی این حوزه ارتباط مستمر و سازنده ایجاد کرد. 
وی ادامه داد: همکاری با شرکت توسن نه فقط برای دو شرکت بهین راهکار و توسن، بلکه برای مجموعه بانکی ارزش افزوده ای را ایجاد کرده است. به واسطه این همکاری، ما توانستیم موضوع پایش امنیت کارکردهای ابزارهای بانکی را در حوزه بانکی به صورت متمرکز انجام دهیم. این کار فرآیندی طولانی دارد که آن را از سال 95 آغاز کردیم و دستاورد خوب این مشارکت این بود که سال گذشته موفق به کسب جایزه دکتر نوربخش در همایش بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت، شدیم. 
نادری افزود: اکنون ما رونمایی برای مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات بانک ها را نیز در برنامه داریم تا کارایی ویژگی و عملکرد این ابزار را که به طور مشترک با توسن توسعه داده ایم برای آنها معرفی کنیم. امیدواریم بتوانیم نیاز مجموعه بانکی کشور را در پایش متمرکز امنیت برای کسب وکارهایشان تامین کنیم.
وی اظهار کرد: گروه شرکت های بهین راهکار، رسالت اصلی خود را بر پایش عملکرد گذاشته است، یعنی رسالت ما بر تولید ابزارهایی است که به پایش متمرکز کمک می کند. این پایش متمرکز می تواند امنیت کسب وکارها باشد یا زیرساخت ها یا حتی عملکرد بخش های مختلف در سازمان ها. فکر می کنم این موضوع تجربه جدیدی در حوزه بیمه و صنعت است و امیدواریم بتوانیم با شرکت های بزرگی که در این زمینه ها فعالیت می کنند، همکاری های مشترکی شکل بدهیم و موفق شویم ارزش افزوده ای را برای کسب و کارهای کشورمان ایجاد کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :