آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239239
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397 12:58
تعداد بازدید : 506

بلوکه شدن حساب ایرانیان در گرجستان

رییس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان با تایید انسداد حساب تعدادی از ایرانیان در گرجستان گفت: با سفارت ایران در گرجستان صحبت کردیم و قرار شد که پیگیری بیشتری داشته باشند و اعلام نتیجه کنند.


مهر - فاطمه مقیمی درباره بلوکه شدن حساب تجار ایرانی در گرجستان اظهارداشت: این مساله را پیگیری کرده ایم اما به صورت مبهم جواب دادند که تعدادی از حساب های ایرانیان مسدود شده و همچنین اجازه افتتاح حساب جدید را فعلا به دلایلی نمی دهند.
وی افزود: بسیاری از موارد به دلیل بحث اقامتی و مهاجرتی بوده که در حال بررسی هستند، همچنین مقداری هم به شرایط تحریمی که آمریکا دوباره علیه ایران اعمال کرده بازمی گردد.
رییس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان گفت: با توجه به اینکه اتحادیه اروپا تحریم ها را تایید نکرده انتظار می رود این مساله حل شود که به عنوان اعتراض این موضوع را اعلام کردیم. همچنین با سفارت ایران در گرجستان صحبت کردیم و قرار شد که پیگیری بیشتری داشته باشند و اعلام نتیجه کنند.
این در حالی است که بانک «تی بی سی» گرجستان، به تازگی با صدور بخشنامه ای، انجام هرگونه تراکنش بانکی برای ایرانیان بدون کارت اقامت را ممنوع کرده است. بر این اساس در حال حاضر حساب کسانی که قبلا در این بانک حساب داشتند و کارت اقامت آنها آماده نیست، بلوکه شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :