آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239208
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397 10:29
تعداد بازدید : 559

تایید نامه ۸ عضو کمیته فیلترینگ به دادستان کل کشور

توییتر رفع فیلتر می شود

دولت درخواست 8 عضو از 12 عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از دادستان کل کشور برای رفع فیلتر توییتر را تایید و اعلام کرد: در صورت طرح موضوع در این کمیته، با نظر مساعد امضا کنندگان نامه، توییتر رفع فیلتر خواهد شد.

فارس- اکانت حساب کاربری رسمی پایگاه اطلاع رسانی دولت در توییتی از نامه 8 عضو از 12 عضو کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به دادستان کل کشور برای رفع فیلتر توییتر خبر داده و اعلام کرده: 6 وزیر و 2 نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توییتر شده اند.
در این نامه آمده: با توجه به افزایش تقاضای عمومی و جامعه رسانه ای کشور برای رفع فیلتر توییتر و فعالیت جوانان و رسانه ها در این فضا، امروز نامه ای با تایید وامضاء هشت نفر از اعضا کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (6 نفر از اعضاء دولت و دو نفر از نمایندگان مجلس ) برای دادستان کل کشور مبنی بر طرح این موضوع در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و رفع فیلتر توییتر ارسال شده است.وزیر ارتباطات نیز این پست را ری توئیت کرده است.
این نامه به تایید و امضای جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بطحایی وزیر آموزش و پرورش، علوی وزیر اطلاعات، آوایی وزیر دادگستری، غلامی وزیر علوم، صالحی وزیر ارشاد، سبحانی فر نماینده مردم سبزوار (رئیس کمیته مخابرات مجلس) و کاظمی نماینده مردم ملایر در مجلس رسیده است.
اعضای کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه 12 نفر هستند و در صورت طرح این موضوع در این کمیته، با نظر مساعد امضا کنندگان این نامه، توییتر رفع فیلتر خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :