آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239205
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397 10:23
تعداد بازدید : 774

حراج میلیونی طرح ترافیک در «دیوار»

خرید و فروش طرح ترافیک در سایت دیوار در حال انجام است.

ایسنا - تنها کافی است که جست وجویی در  صفحات اینترنت داشته باشید تا با انواع و اقسام آگهی های فروش طرح ترافیک مواجه شوید! خرید و فروشی که قرار نبود با توجه به مراحل متعدد ثبت نام، کاهش سهمیه ها و  سخت گیری در ارایه آرم ها و ثبت طرح به نام فرد و پلاک خودرو و ...ایجاد شود اما باز هم می بینیم که برخی "راه در رو" طرح ترافیک را پیدا کردند!
طی تماس با برخی از منتشرکنندگان این آگهی ها، آنها از روش واگذاری و قیمت این طرح های ترافیک پرده برداشتند. 
آقایی که منتشرکننده آگهی طرح ترافیک شناور بود، خود را "یک مسوول" معرفی می کند و در پاسخ به سوالی درباره چگونگی خرید گفت: شهرداری یک سایت دارد که  باید در آن اطلاعات خودرو را وارد کنید و بعد از ثبت نام، کد رمزی را که داخل پاکت مهر و موم شده است، به شما تحویل می دهیم که می توانید رمزش را هم عوض کنید و به فاصله نیم ساعت به نیم ساعت می توانید سه خودرو را وارد محدوده کنید و دوربین ها برای پلاک شما غیر فعال می شود و دیگر جریمه نمی شوید!
وی با بیان اینکه قیمت این کارت شناور 5/8 میلیون تومان است، ادامه داد: کارت شناورم را می فروشم چراکه این کارت برای مسوولان است و به هرکسی این کارت را نمی دهند و من هم آن را  لازم ندارم به همین دلیل قصد فروش دارم  و اصلا نگران نباشید. این کارت " اصل اصل" است، شماره ۹۱۲ من را هم که دارید و می توانید برای اطمینان بیشتر یک روز  "تست کنید" و پلاک خودرویتان را وارد کنید تا ببینید که صحبت هایم درست است.
مصطفی قنبرنژاد، رییس اداره صدور آرم طرح ترافیک شهر تهران اما درباره بازار داغ خرید و فروش طرح ترافیک گفت: طرح های شناور که در سال های گذشته وجود دارد به طرح های سیار تبدیل شده است. به گونه ای که در طرح های شناور قابلیت تعویض سه پلاک وجود داشت اما در طرح جدید هر روز می توان یک پلاک را ثبت کرد. وی گفت: قیمت های تردد با کارت سیار، برابر با قیمت مصوب شوراست و به ازای ساعت و محدوده تردد از حساب شهروندی هر فرد کسر می شود. قنبرنژاد با بیان اینکه این کارت در اختیار برخی دستگاه ها قرار گرفته که به برخی از مدیران مجموعه خود بدهند، گفت: حالا اگر این کارت ها را می فروشند، غیراخلاقی است چرا که این کارت فقط و فقط در اختیار دستگاه مربوطه قرار داشته و نباید برای فروش آن اقدام کنند. وی با بیان اینکه مجوزهایی که در اختیار آژانس ها قرار گرفته، امسال ازسوی دوربین ها و همچنین حراست و بازرسی کنترل می شود و در صورتیکه به هر راننده ای غیر از راننده آژانس واگذار شده باشد ضمن ابطال مجوز آژانس مربوطه، قطعا تعداد سهمیه اتحادیه برای سال آینده کم می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :