آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 239018
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1397 8:43
تعداد بازدید : 467

اجرای سراسری پرداخت موبایلی کرایه تاکسی در تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از اجرای سراسری پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی از طریق تلفن همراه از نیمه نخست امسال خبر داد.

مهر - علیرضا قنادان با بیان اینکه در حال حاضر طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی با اپلیکیشن تلفن همراه "فون پی" در خطوط پایانه ونک در حال اجراست، گفت: باتوجه به اینکه این مدل پرداخت نو و مبتکرانه است، باید ملاحظات اجرایی برای آن مدنظر قرار گیرد تا تصویر نسبتا خوبی ارایه شود. بر این اساس طرح به صورت مداوم پایش می شود.
وی با بیان اینکه چارچوب استاندارد سیستم و آیین نامه این طرح در حال نهایی شدن است، خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی ها مقرر شد، آیین نامه ها به زودی آماده شود تا مصوبات لازم را اخذ کند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان زیرساخت های لازم برای اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی، عنوان کرد: در انتظار ایجاد زیرساخت ها از طریق سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران هستیم تا این طرح حداکثر تا پایان خردادماه امسال نهایی و اجرا شود.
 قنادان با بیان اینکه تلاش می کنیم تا پلات فرم بازی را راه اندازی کنیم، گفت: این کار به این خاطر است تا به جای اینکه ما سراغ سیستم های جدید برویم، این سیستم ها به صورت خودکار با ما همکاری کرده و با یکدیگر ارتباط زیرساختی داشته باشند. بنابراین به شرکت هایی که بتوانند براساس پروتکل فعالیت کرده و امکان فنی داشته باشند، مجوز داده می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :