آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238765
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1397 7:32
تعداد بازدید : 246

جیک جیک

جیک جیک

#فوتسال_بانوان
Habib Rezaei: تبریک و تحسین به شما شیرزنانی که با هجوم انواع و اقسام محدودیت ها، نه فقط ادامه دادید که قهرمان شدید! تاج قهرمانی، حداقل پاداش این همت ناب شماست. خیلی ها به گرد پای شما هم نخواهند رسید. دمتون گرم و تعظیم به این قدرت بی مثال.
Yosra Bakhakh: شما دیده می شید ما شما رو می بینیم و بهتون افتخار می کنیم ...دمتون گرم دخترا.
Mehdi maleki: علی کفاشیان به همراه مسئولین سفارت ایران در تایلند، بازی فینال فوتسال قهرمانی بانوان آسیا بین ایران و ژاپن را با حضور در سالن، تماشا کردند! سوالم اینه که بانوان ژاپنی واسه اینا محرم هستن و واسه مردم که از تلویزیون میخوان ببینن نامحرم؟!
شهاب: بدون اینکه ورزشگاه راهشون بدن قهرمان آسیا شدند.
Amir Hasanshahi: حجاب مانع نیست.
علی قلهکی: لطفی که بازیکنان فوتسال بانوان در حق حجاب و بانوی مسلمان کردند، ۲۶ دستگاه متولی حجاب در کشور، انجام ندادند!
شمالی ریکا: به صدا و سیما بگید فوتسال بانوان رو از یوتیوب دیدیم.
محمدرضا: فدراسيوني كه هميشه داره واس بانوان كم ميذاره، بیجا ميكنه بخودش بگيره اين قهرماني رو.
میتی: حتی یکی از بازی هاشون از تلوزیون پخش نشد اما دختران فوتسال ایران برای دومین بار قهرمان آسیا شدن، عنوان بهترین و باارزش ترین بازیکن و بهترین گلزن مسابقات رو بدست آوردن و شرمنده کردن اون کسی یا کسانی رو که تصمیم گرفتن مسابقاتشون از صداوسیمای کشور خودشون پخش نشه!
Behnam: قهرمان آسیا شدند ولی کسی براشون «بر طبل شادانه بکوب» نمی خونه. «در وطن خویش غریب» که میگن مصداقش همین دخترای فوتسالیسته.
ممدصالح: از حرفه ای گری دخترای فوتسالمون همینو بگم که فرشته کریمی و بقیه بازیکن ها از روزی که تورنمنت شروع شده کلا فضای مجازی رو تعطیل کردن و تمرکزشون رو گذاشتن رو مسابقات.
Zia Navabi: دارم فکر می کنم چه خوب بود اگه صدا و سیما مسابقات فوتسال زنان آسیا رو پخش زنده می کرد و ما با دیدن بازیها هیجانزده می شدیم و تک تک بازیکنای کشورمون رو می شناختیم و با قهرمانی شون حس غرور و همدلی می کردیم! ای کاش می فهمیدیم همبستگی ملی چیز عجیبی نیست و به همین سادگی میشه تقویتش کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :