آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 238007
تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1397 7:28
تعداد بازدید : 413

جیک جیک

جیک جیک
undefined
#مهدی–رحمانیان
Maziar Khosravi: دادستانی مشهد: «به ایشان اطلاع دادیم خودشان با خاطی برخورد کنند. چنین مساله ای اتفاق نیفتاد. در صورتی که درصدد جبران بر می آمدند خروجی امروز این نمی شد» منظور از ایشان مهدی رحمانیان است و منظور از خاطی خبرنگار شرق. این یعنی مدیر مسوول زندان رفت. ولی پشت خبرنگارش را خالی نکرد.
Amene Shirafkan: روزنامه نگاری از جمله مشاغل سخت و زیان آور! 
Masoud Kazemi: اختلافاتی که با #مهدی_رحمانیان مدیر مسوول روزنامه شرق داشتم و هنوز هم پابرجاست بر کسی پوشیده نیست، اما این دلیل نمی شود به بازداشت او اعتراض نکنم. بازداشت رحمانیان تیشه به ریشه زدن است و ظاهرا عده ای در این زمینه عمد دارند. 
شهاب الدین طباطبایی: از سال ۸۱ تا امروز با مهدی رحمانیان، آشنا و همکار بوده ایم، رویه اش همیشه حفظ اصول و خطوط قرمز بوده، منش ش غیر از تأکید بر اخلاق مداری همیشه رعایت تعادل و انصاف بوده، خدا بر این روش و منش ش شاهد است، خدایی که از همه ی بندگان ش بزرگ تر است. 
علی ربیعی: در ایامی که بیش از هر زمان باید اعتماد به داخل افزایش یابد و از رسانه های با نام و نشان و مسئولیت پذیر حمایت شود، بازداشت #مهدی_رحمانیان که روزنامه نگاری دلسوز، خوش فکر و با تفکری اعتدالی است نه عقلانی است نه منطبق بر امنیت ملی.  خود زنی ما را پایانی نیست. 
Maziar Khosravi: چون هک با در اختیار گرفتن پیامک ارسالی از مخابرات ممکن شده، پیشنهاد می کنم همه مال باختگان این دستبرد، به صورت گروهی از اپراتورهای مربوطه به صورت رسمی شکایت کنیم.

#تلگرام
ژلوفن: ولی اینو قبول دارم که برای پیام رسان جهانی تلگرام با ۲۰۰ میلیون کاربر این قطعی و اونم چندین ساعت اصلا خوب نیست و یک امتیاز منفی واسش به حساب میاد. 
Alireza Shirazi: ولی قبول کنید که این اتفاقی که برای تلگرام افتاد الان سر هر سرویسی ایرانی افتاده بود علمای توییتر، فیس بوک، بالاترین و...  در حال نوشتن جملاتی مثل «فقط در ایران اتفاق می افته» ، «باید نشون بدن ایرانین» ، «چرا نباید به سرویس ایرانی اعتماد کرد» و دو جین جملات کارشناسی مشابه بودند. 
atakhalighi: چنان موج خوشحالی و دست و جیغ و هورایی با برگشتن تلگرام در شرکت راه افتاد، پنداری قبله عالم نزول فرمودن.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :