آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237931
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1397 10:33
تعداد بازدید : 398

اعلام پیامکی منقضی شدن معاینه فنی خودروها

مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران گفت: با پلیس برای دسترسی به اطلاعات مالکان خودرو در راستای اعلام منقضی شدن معاینه فنی خودروها همکاری می کنیم.
undefined
ایسنا - نواب حسینی منش با بیان اینکه در حال طراحی نرم افزار "CRM” در شهرداری تهران هستیم، گفت: سعی داریم که ارتباط دو سویه ای با مخاطبان از طریق پیامک و ... داشته باشیم.
وی با بیان اینکه برخی از شهروندان انتقاد دارند که از زمان معاینه فنی آنها می گذرد اما اطلاعی از این موضوع نداشته و جریمه می شوند، گفت: در حال حاضر سامانه سیمفا در اختیار شهرداری تهران نیست و دخل و تصرفی در اطلاعات مالک نداریم و آن چیزی که ما از مالک خودرو در اختیار داریم وی ای ان، پلاک خودرو و وضعیت معاینه فنی آن است اما شماره و اطلاعاتی از مالک نداریم که اتمام مهلت معاینه فنی را به وی اطلاع دهیم.
وی با بیان اینکه با همکاری معاونت فناوری شهرداری و پلیس تلاش داریم که پوشه شهروندی ایجاد کنیم، گفت: در قالب این پوشه شهروندی می توانیم به اطلاعات شهروندان، شماره تلفن و ... دسترسی یابیم و بلافاصله پس از اتمام معاینه فنی به شهروندان پیامک بزنیم.
حسینی منش با بیان اینکه نمی توانم زمانی را برای انجام این مهم اعلام کنم، گفت: با این حال این مساله در دستور کار شهرداری قرار دارد و به محض همکاری با پلیس می توانیم این سامانه را راه اندازی کنیم. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :